Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEHODA TROLEJBUSU

  Trolejbus naboural sedm zaparkovaných aut!

  21.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Řidič trolejbusu z ničeho nic vybočil ze své dráhy a naboural sedm zaparkovaných aut! To vše když vezl dvacet cestujících. Řidiče z místa odvezla záchranka do nemocnice.

  Trolejbus lupa
  Trolejbus naboural do sedmi zaparkovaných aut | HZS Zlínského kraje

  Nehoda se stala na ulici Havlíčkova v Otrokovicích na Zlínsku. Trolejbus linky 2 při průjezdu této jednosměrné ulice naboural sedm aut! 

  Z dvaceti cestujících naštěstí nebyl nikdo zraněn, v nemocnici skončil pouze řidič!
   

   

  Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze Zlína a z Otrokovic. „Celkem bylo poškozeno 7 vozidel. Řidič trolejbusu byl v péči zdravotníků, kteří ho převezli k dalšímu vyšetření do nemocnice,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička. Z dvaceti cestujících naštěstí nebyl nikdo zraněn. „Řidičem byl dlouholetý zkušený pracovník DSZO, který měl řádně vykonány všechny předepsané zdravotní prohlídky i psychotesty, dle kterých byl plně způsobilý k řízení vozidel,“ uvedl mluvčí dopravního podniku Vojtěch Cekota.

   

  Příčinu nehody nyní vyšetřují policisté, kteří se orací s prosbou i na veřejnost. „Policisté hledají nejen samotné cestující z ranního spoje trolejbusové linky č. 2, kteří v době nehody byli ve voze, ale také případné svědky této události,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš. Cestující i svědci se mohou obrátit na linku 158.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...