Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  AGRESIVNÍ MLADÍK

  Přes odpor tchýně se k přítelkyni pokoušel probít!

  20.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaadvacetiletý mladík posilněný alkoholem hodlal vyřešit neshody se svou přítelkyní. Když se mu do cesty postavila tchýně, fyzicky ji napadl!

  Pouta. lupa
  Mladík se do domu ke své přítelkyni snažil doslova probít | Policejnidenik

  Agresivní mladík se nepohodl se svou přítelkyní. Poté, co se posilnil alkoholem, se za ní vydal do Plumlova na Prostějovsku spor vyřešit. 

  Matku své přítelkyně fyzicky napadl a vyhrožoval jí zabitím!
   

   

  Tam ale narazil na tchýni, která ho odmítala ke své dceři pustit. „To muže rozlítilo, a proto do domu vnikl za použití násilí. V domě pak matku, která se mu snažila zabránit ve vstupu, fyzicky napadl,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Při tom jí ještě slovně vyhrožoval zabitím. Otřesená žena na místo přivolala policisty, kteří agresora ihned zadrželi. Při dechové zkoušce mu bylo naměřeno 1,28 promile alkoholu.

   

  „Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu porušování domovní svobody a přečinu nebezpečné vyhrožování,“ dodal Kořínek. Za to mladíkovi hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...