Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRKAVČÍ MATKA

  Matka se pokusila zabít své šestitýdenní dítě!

  17.03.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šestitýdenní miminko položila jeho matka jen tak na ulici. Jelikož byla venku velká zima, vážně hrozilo, že by dítě v důsledku podchlazení zemřelo!

  Vyznamenání lupa
  Muž, který dítě našel a zachránil mu život, byl za svůj čin náležitě oceněn | Policie ČR

  Odložené dítě našel oznamovatel 19. února v Praze 4 v Čiklově ulici na betonové podestě před vchodem do neobývaného domu. 

  Muž dítě zachránil před prakticky jistou smrtí!
    

  Muž neváhal ani minutu a dítě rychle odnesl domů do tepla a zavolal na tísňovou linku. Bylo obrovské štěstí, že muž malého chlapečka našel, protože venku byla teplota kolem jednoho stupně nad nulou, a tak hrozilo, že by umřel na podchlazení. „V rámci práce na případu kriminalisté zjistili totožnost podezřelé ženy, která je matkou dítěte a je podezřelá, že ho tam odložila. Žena zatím nebyla zadržena a na jejím dopadení kriminalisté pracují v rámci mezinárodní spolupráce, jelikož stihla z České republiky vycestovat,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

   

  Miminko si do své péče převzaly pracovnice orgánu sociálně-právní ochrany dítěte a o svěření do péče požádala jeho babička. Matce za trestný čin vražda na dítěti mladším patnácti let hrozí dvacet let za mřížemi či výjimečný trest. „Na závěr je třeba poděkovat oznamovateli, který dítě našel a zachránil ho. Ředitel pražské policie brig. generál Mgr. Miloš Trojánek a ředitel pražské záchranné služby MUDr. Petr Kolouch muži poděkovali a za jeho čin ho ocenili,“ dodal Daněk.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...