Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEZNÁMÝ LUPIČ

  Poznáváte ho? Sebral peněženku se 120 tisíci a zmizel!

  16.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Karlovarští kriminalisté řeší případ ukradené peněženky, ve které podle majitelky mělo být asi 120 tisíc korun. Podezřelý muž peněženku odcizil u pokladny v supermarketu. Při činu jej zachytily kamery, hrozí mu až tři roky vězení.

  Lupič lupa
  Poznáváte ho? | Policie ČR

  Příležitost dělá zloděje, říká se. V tomto případě to platí stoprocentně. Jde o případ z Karlových Varů, kde v tamním supermarketu nakupovala nepozorná cizinka. 

   

  Při placení jí vypadla peněženka, čehož si žena nevšimla. 
   

  "Mladík, který stál ve frontě za ní, si toho všiml a peněženku odkopl dál od pokladny. Poté ji ze země zvedl a odešel z místa pryč," popsala karlovarská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

   

  Devětapadesátiletá žena tak přišla nejen o finanční částku různé měny v celkové výši kolem 120 tisíc korun, ale také o osobní doklady. "To, že jí peněženka chybí, zjistila ihned po zaplacení, když do ní chtěla svoji platební kartu vrátit," doplnila mluvčí. 

   

  Kriminalisté pachatele identifikovali na videozáznamu přímo při činu. "Jedná se o mladšího muže, který měl v době krádeže na sobě černé kalhoty, světlou bundu maskáčového vzhledu a na hlavě čepici oranžovo černé barvy," popsala mluvčí Týřová.

   

  Policisté žádají všechny, kteří by muže na fotografii poznali, aby případně volali na linku 158 nebo zašli na nejbližší služebnu.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...