Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŘIDIČ NEZNÁMÝ

  Auto plné ožralých výrostků havarovalo!

  15.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Auto plné opilých mladíků ve věku od osmnácti do devatenácti let, kteří jeli na diskotéku, dostalo v zatáčce smyk a havarovalo!

  Autonehoda lupa
  Přestože tři mladíci utrpěli při nehodě lehká zranění, z místa odešli pryč | Policie ČR

  Autonehoda se stala v Lukově na Zlínsku. Řidič Škody Felicia dostal v zatáčce smyk, vyjel mimo vozovku a převrátil se s vozidlem přes střechu a zpět na kola. 

  Který z výrostků řídil zatím není známo, za volantem ale nikdo z nich neměl co pohledávat!
   

   

  „Při havárii utrpěli všichni tři opilí spolujezdci lehká zranění, přesto po nehodě z místa havárie odešli,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Tři ze čtyř mladíků byli opilí, devatenáctiletý majitel vozidla nadýchl přes dvě promile, jeho souputníci nadýchali přes 1,5 promile. Jediný střízlivý člen posádky ve voze zůstal, policistům však nepředložil řidičák, protože teprve před pár dny složil zkoušky v autoškole. Policisté mladíky, kteří od nehody odešli, po chvíli našli a přivedli zpět.

   

  „Přesnými okolnostmi havárie a zejména skutečností, který z cestujících ve vozidle řídil, se nyní zabývají dopravní policisté,“ dodala Kozumplíková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...