Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  LED SE PROLOMIL

  Policisté zachránili život tonoucímu se mladíkovi!

  12.03.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřiadvacetiletý mladík chtěl přejít po ledě. Ten se ale prolomil a mladík se v ledové vodě začal topit! Naštěstí si ho všimli kolem projíždějící policisté, kteří mu zachránili život.

  Ledové kry lupa
  Led se pod vahou mladíka prolomil | Shutterstock

  Z pekla štěstí měl mladík, který se v opilosti rozhodl přejít přes zamrzlou řeku v Přerově poblíž mostu Míru. Naneštěstí se pod ním led prolomil! 

  Led se pod mladíkem prolomil a ten se po hlavu v ledové vodě začal topit!
   

   

  Naštěstí v tu chvíli kolem projížděla policejní hlídka a strážci zákona si mladíka volajícího o pomoc všimli. „Jeden z policistů bez zaváhání lehl na led a plazil se pomoci mladíkovi, který byl po hlavu ve vodě. Led byl ale příliš tenký a pod zachraňujícím policistou se prolomil. Druhý z policistů okamžitě přivolal pomoc záchranářů a hasičů a vzápětí se s tažným lanem snažil po ledě připlazit ke kolegovi a mladíkovi,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Naštěstí se ještě za pomoci náhodného svědka, který policistům přispěchal na pomoc, podařilo nešťastníka z vody vytáhnout ven.

   

  Mezitím na místo přijeli záchranáři, kteří si podchlazeného mladíka převzali a převezli do nemocnice. „Policisté, ani nikdo další, pomoc záchranářů nepotřebovali,“ dodala Zajícová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...