Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  LED SE PROLOMIL

  Policisté zachránili život tonoucímu se mladíkovi!

  12.03.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřiadvacetiletý mladík chtěl přejít po ledě. Ten se ale prolomil a mladík se v ledové vodě začal topit! Naštěstí si ho všimli kolem projíždějící policisté, kteří mu zachránili život.

  Ledové kry lupa
  Led se pod vahou mladíka prolomil | Shutterstock

  Z pekla štěstí měl mladík, který se v opilosti rozhodl přejít přes zamrzlou řeku v Přerově poblíž mostu Míru. Naneštěstí se pod ním led prolomil! 

  Led se pod mladíkem prolomil a ten se po hlavu v ledové vodě začal topit!
   

   

  Naštěstí v tu chvíli kolem projížděla policejní hlídka a strážci zákona si mladíka volajícího o pomoc všimli. „Jeden z policistů bez zaváhání lehl na led a plazil se pomoci mladíkovi, který byl po hlavu ve vodě. Led byl ale příliš tenký a pod zachraňujícím policistou se prolomil. Druhý z policistů okamžitě přivolal pomoc záchranářů a hasičů a vzápětí se s tažným lanem snažil po ledě připlazit ke kolegovi a mladíkovi,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Naštěstí se ještě za pomoci náhodného svědka, který policistům přispěchal na pomoc, podařilo nešťastníka z vody vytáhnout ven.

   

  Mezitím na místo přijeli záchranáři, kteří si podchlazeného mladíka převzali a převezli do nemocnice. „Policisté, ani nikdo další, pomoc záchranářů nepotřebovali,“ dodala Zajícová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...