Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ÚNIK PLYNU

  Dívka našla rodiče v bezvědomí!

  12.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmnáctiletá dívka našla v noci své rodiče v bezvědomí. V jejich domě došlo k úniku plynu. Ona i její rodiče (45 a 43 let) skončili v nemocnici!

  Sanitka. lupa
  Celá rodina musela být transportována do nemocnice | Policejnidenik

  Šok zažila mladá dívenka v obci na Plzeňsku, když se v noci náhle probudila a našla své rodiče v bezvědomí! Na místo okamžitě vyjeli policisté a záchranáři. 

  Celá rodina se málem otrávila oxidem uhelnatým!
   

   

  Poté, co záchranáři vstoupili do bytu, zjistili, že půjde pravděpodobně o únik plynu. „Policisté a záchranáři nezaváhali ani vteřinu a i přes zřejmý únik plynu okamžitě zahájili záchranu osob a dostali je pryč z domu do bezpečí,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Fialová. Tatínek oznamovatelky nemohl se záchranáři komunikovat kvůli zdravotním problémům, matka byla v bezvědomí. Všem byla na místě poskytnuta bezodkladná první pomoc a následně byli všichni tři transportování do plzeňské nemocnice.

   

  Kriminalisté již zahájili trestní řízení a případ dále prošetřují. „Prozatím zjištěné skutečnosti nasvědčují tomu, že v domě mohlo dojít vlivem špatného spalování plynového kotle k úniku oxidu uhelnatého, kterého se osoby spící uvnitř domu nadýchaly,“ dodala Fialová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...