Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ÚNIK PLYNU

  Dívka našla rodiče v bezvědomí!

  12.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmnáctiletá dívka našla v noci své rodiče v bezvědomí. V jejich domě došlo k úniku plynu. Ona i její rodiče (45 a 43 let) skončili v nemocnici!

  Sanitka. lupa
  Celá rodina musela být transportována do nemocnice | Policejnidenik

  Šok zažila mladá dívenka v obci na Plzeňsku, když se v noci náhle probudila a našla své rodiče v bezvědomí! Na místo okamžitě vyjeli policisté a záchranáři. 

  Celá rodina se málem otrávila oxidem uhelnatým!
   

   

  Poté, co záchranáři vstoupili do bytu, zjistili, že půjde pravděpodobně o únik plynu. „Policisté a záchranáři nezaváhali ani vteřinu a i přes zřejmý únik plynu okamžitě zahájili záchranu osob a dostali je pryč z domu do bezpečí,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Fialová. Tatínek oznamovatelky nemohl se záchranáři komunikovat kvůli zdravotním problémům, matka byla v bezvědomí. Všem byla na místě poskytnuta bezodkladná první pomoc a následně byli všichni tři transportování do plzeňské nemocnice.

   

  Kriminalisté již zahájili trestní řízení a případ dále prošetřují. „Prozatím zjištěné skutečnosti nasvědčují tomu, že v domě mohlo dojít vlivem špatného spalování plynového kotle k úniku oxidu uhelnatého, kterého se osoby spící uvnitř domu nadýchaly,“ dodala Fialová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...