Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OKRÁDALI DĚTI

  Dvojice zlodějů okradla děti o kapesné!

  10.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmadvacetiletý muž a o deset let mladší žena okradli dva nezletilé chlapce. Přestože si tak přišli na pár desítek korun, nyní jim hrozí vězení!

  Drobné mince lupa
  Děti okradli jen o pár drobných, přesto jim hrozí vězení | Policie ČR

  Lapkové poprvé udeřili v Otrokovicích na Zlínsku. V autobuse si vytipovali malého chlapce, se kterým společně vystoupili na zastávce. 

  Kromě dvou nezletilců asi okradli i osobu se zdravotním postižením!
   

   

  Chlapce obestoupili a požádali ho o peníze. Chlapec se podíval do peněženky a v tu chvíli mu z ní peníze sebrali a odešli. „Chlapec se doma svěřil rodičům, kteří zavolali na linku tísňového volání Městské policie v Otrokovicích. Strážníci za pomoci okradeného chlapce oba zloděje vypátrali v nákupním středisku v Otrokovicích. Policisté muže i ženu převezli do policejní cely a následující den je obvinili z trestného činu krádež,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Z obvinění si ale velkou hlavu evidentně nedělali, protože pár dní na to svůj čin zopakovali na dalším nezletilém chlapci, tentokrát ve Zlíně.

   

  „Přestože oba okradené chlapce připravili zloději o hotovost v řádu desítek korun, jedná se zavrženíhodný čin, protože si vybírali záměrně a cíleně lehce zranitelné oběti. Policejní komisař navíc prověřuje další dvě krádeže, při nichž s největší pravděpodobností okradli osobu se zdravotním postižením,“ dodala Kozumplíková. Muži nyní hrozí až tři roky odnětí svobody a na svůj rozsudek si počká ve vazbě. Ženě, která byla dosud netrestaná, hrozí až dva roky vězení a je stíhána na svobodě.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...