Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OKRÁDALI DĚTI

  Dvojice zlodějů okradla děti o kapesné!

  10.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmadvacetiletý muž a o deset let mladší žena okradli dva nezletilé chlapce. Přestože si tak přišli na pár desítek korun, nyní jim hrozí vězení!

  Drobné mince lupa
  Děti okradli jen o pár drobných, přesto jim hrozí vězení | Policie ČR

  Lapkové poprvé udeřili v Otrokovicích na Zlínsku. V autobuse si vytipovali malého chlapce, se kterým společně vystoupili na zastávce. 

  Kromě dvou nezletilců asi okradli i osobu se zdravotním postižením!
   

   

  Chlapce obestoupili a požádali ho o peníze. Chlapec se podíval do peněženky a v tu chvíli mu z ní peníze sebrali a odešli. „Chlapec se doma svěřil rodičům, kteří zavolali na linku tísňového volání Městské policie v Otrokovicích. Strážníci za pomoci okradeného chlapce oba zloděje vypátrali v nákupním středisku v Otrokovicích. Policisté muže i ženu převezli do policejní cely a následující den je obvinili z trestného činu krádež,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Z obvinění si ale velkou hlavu evidentně nedělali, protože pár dní na to svůj čin zopakovali na dalším nezletilém chlapci, tentokrát ve Zlíně.

   

  „Přestože oba okradené chlapce připravili zloději o hotovost v řádu desítek korun, jedná se zavrženíhodný čin, protože si vybírali záměrně a cíleně lehce zranitelné oběti. Policejní komisař navíc prověřuje další dvě krádeže, při nichž s největší pravděpodobností okradli osobu se zdravotním postižením,“ dodala Kozumplíková. Muži nyní hrozí až tři roky odnětí svobody a na svůj rozsudek si počká ve vazbě. Ženě, která byla dosud netrestaná, hrozí až dva roky vězení a je stíhána na svobodě.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...