Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  LOUPEŽNÉ PŘEPADENÍ

  Svou příbuznou připravil o všechny úspory!

  08.03.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletý muž v bytě přepadl čtyřiaosmdesátiletou seniorku a oloupil ji o její úspory. Případ je o to strašnější, že lupič je příbuzným oběti!

  Lupič lupa
  Zakuklený lupič obral seniorku o úspory | Shutterstock

  Lupič z Hradce Králové vnikl začátkem února tohoto roku do panelového domu na Novém Hradci Králové pod záminkou toho, že v domě bydlí. 

  Seniorce do obličeje nastříkal pepřák a obral ji o všechny úspory!
   

   

  Maskován černou kuklou pak zazvonil na byt nic netušící seniorky. „Poté, co žena otevřela dveře, nastříkal ji do obličeje slzotvorný sprej a za užití násilí poškozenou odtlačil dovnitř. Zde ji povalil na zem, kde ji opakovaně stříkal do očí sprej. Když začala křičet o pomoc, zakrýval ji ústa dlaní,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Burýšková. Následně pak v obývacím pokoji odcizil finanční hotovost ve výši několika desítek tisíc korun. Aniž by ženě poskytl jakoukoli pomoc, z bytu odešel. Tu si nakonec žena i přes svá zranění naštěstí dokázala zavolat sama.

   

  Policisté v těchto dnech lupiče zadrželi a obvinili ze zločinu loupeže a z přečinu porušování osobní svobody, za což mu hrozí až deset let za mřížemi. „Celý případ je o to otřesnější, že obviněný muž je příbuzný oběti,“ dodala Burýšková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...