Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LOUPEŽNÉ PŘEPADENÍ

  Svou příbuznou připravil o všechny úspory!

  08.03.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletý muž v bytě přepadl čtyřiaosmdesátiletou seniorku a oloupil ji o její úspory. Případ je o to strašnější, že lupič je příbuzným oběti!

  Lupič lupa
  Zakuklený lupič obral seniorku o úspory | Shutterstock

  Lupič z Hradce Králové vnikl začátkem února tohoto roku do panelového domu na Novém Hradci Králové pod záminkou toho, že v domě bydlí. 

  Seniorce do obličeje nastříkal pepřák a obral ji o všechny úspory!
   

   

  Maskován černou kuklou pak zazvonil na byt nic netušící seniorky. „Poté, co žena otevřela dveře, nastříkal ji do obličeje slzotvorný sprej a za užití násilí poškozenou odtlačil dovnitř. Zde ji povalil na zem, kde ji opakovaně stříkal do očí sprej. Když začala křičet o pomoc, zakrýval ji ústa dlaní,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Burýšková. Následně pak v obývacím pokoji odcizil finanční hotovost ve výši několika desítek tisíc korun. Aniž by ženě poskytl jakoukoli pomoc, z bytu odešel. Tu si nakonec žena i přes svá zranění naštěstí dokázala zavolat sama.

   

  Policisté v těchto dnech lupiče zadrželi a obvinili ze zločinu loupeže a z přečinu porušování osobní svobody, za což mu hrozí až deset let za mřížemi. „Celý případ je o to otřesnější, že obviněný muž je příbuzný oběti,“ dodala Burýšková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...