Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÝTRŽNOSTI V OPILOSTI

  Matka se synem skončili na záchytce!

  07.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednapadesátiletá žena se svým pětadvacetiletým synem skončili na záchytce potom, co v opilosti obtěžovali na náměstí kolemjdoucí!

  záchytka lupa
  Po vystřízlivění si ani jeden nic ze svého jednání nepamatovali | Policie ČR

  Alkoholový dýchánek si uspořádala skupina lidí ve Zlíně na náměstí Míru. Když skupina začala obtěžovat kolemjdoucí, přijela na místo policie. 

  Pitka na náměstí se vymkla kontrole a matka se synem skončili na záchytce!
   

   

  „Policisté po svém příjezdu většinu ze zúčastněných poznali, nebylo to poprvé, co s nimi měli něco do činění. Upozornili je, aby se nechovali na veřejnosti hlučně,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Většina zúčastněných se uklidnila, až na ženu, která se v tu chvíli pustila i do policistů a začala je také častovat vulgárními nadávkami. Vzápětí se přidal i její syn, který chtěl policisty napadnout fyzicky. Dechová zkouška ukázala u muže 3,3 a u jeho matky více než 2 promile.

   

  Jelikož hrozilo, že by oba v obtěžování ostatních i nadále pokračovali, policisté je převezli na záchytku do Kroměříže. „Po vystřízlivění si ze svého jednání nic nepamatovali,“ dodala Kozumplíková. Nyní oběma hrozí až dva roky za mřížemi za trestný čin výtržnictví.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...