Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TÝRÁNÍ KOČEK

  Kočka umřela mimořádně trýznivou smrtí!

  06.03.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřiasedmdesátiletá žena z nepochopitelného důvodu velmi drasticky týrala tři kočky, které zavřela do neprodyšných pytlů, ve kterých je nechala téměř 24 hodin!

  Kočky lupa
  Zubožená a vysílená koťata si převzala do péče pracovnice útulku | Policie ČR

  Případ brutálního týrání zvířat se odehrál v prosinci loňského roku na Českolipsku. Seniorce nebylo zrovna po chuti, že se jí na zahradě zabydlela kočka se dvěma koťaty. 

  Kočka zavřená do pytle bez přísunu kyslíku umřela mučivou smrtí!
   

   

  Žena zpočátku kočky dokonce chodila krmit, po čase ale kontaktovala městské strážníky s tím, že si přeje, aby je odchytli a odvezli do útulku. Se strážníky se nakonec dohodla na tom, že kočky odchytí sama a pak jim dá vědět, aby si je převzali a odvezli. „Bohužel tento záměr zrealizovala velmi drastickým způsobem, při kterém všechny tři kočky vystavila ohromnému utrpení, které vedlo až k úhynu jedné z nich,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

   

  Odchytem totiž pověřila svého příbuzného, který každou kočku zvlášť umístil do neprodyšného pytle, který pevně zavázal, takže v nich zvířata neměla žádný přísun kyslíku. Když žena po odchytu zjistila, že strážníci ten den nemají čas si pro kočky přijet, dala pytle do kůlny, kde je nechala bez povšimnutí téměř 24 hodin! Když strážníci přijeli a žena jim tyto pytle předala, tak už silně zapáchaly a kočky uvnitř nejevily žádné známky života. „Poté, co je strážníci rozvázali, zjistili, že ve dvou z nich leží apatická vystresovaná koťata v zuboženém stavu, a že třetí kočka tyto mučivé útrapy nepřežila. Podle závěrů znaleckého posudku uhynula v důsledku udušení mimořádně trýznivou smrtí,“ dodala Baláková.

   

  Koťata v zuboženém stavu si převzala do péče pracovnice útulku. Seniorce vyšetřovatelka sdělila obvinění z týrání zvířat zvlášť surovým a trýznivým způsobem, za což jí soud může potrestat až třemi lety odnětí svobody.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...