Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OTŘESNÁ VRAŽDA

  Slováci přijeli na Písecko vraždit v mercedesu

  04.03.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pachatele dvojnásobné vraždy, která otřásla Píseckem, chytila policie na útěku do Moldávie. Stopu jim poskytl svědek, který měl na autě kameru a v ní záznam mercedesu stojícího před mobilním domkem obětí.

  Vražda lupa
  Brutální vražda otřásla i zkušenými vyšetřovateli | Policejnidenik

  Otřesná vražda staršího páru z Písecka, která se udála počátkem ledna, má své viníky ve vazbě a hrozí jim doživotí. Jsou to třiatřicetiletý muž a o pět let mladší žena ze Slovenska. Oběti ubodali nožem brutálně více než dvaceti ranami.

   

  Vraždit přijeli v mercedesu a právě to je prozradilo.
   

  "Kolem místa činu projížděl muž, jenž měl ve voze palubní kameru. A z jejího záznamu jsme zjistili, že u objektu, kde se vražda stala, stojí černý mercedes," řekla v pátek na tiskové konferenci k případu vyšetřovatelka Renáta Miková.

   

  Podle registrační značky policie vypátrala, že jde o vůz ze slovenské půjčovny aut. S mercedesem však brutální dvojice jela do Rumunska, kde je našli policisté v odlehlém penzionu. 

   

  "Nacházel se v blízkosti moldavských hranic a pachatelé zřejmě chtěli uprchnout právě sem," řekl vedoucí oddělení obecné kriminality jihočeské policie Oto Šojsl.

   

  Z vyšetřování zatím vyplynulo, že obviněná žena oběti znala. Kriminalisté si ale nedovedou vysvětlit, proč šli do domu Slováci loupit právě v době, kdy tam manželé byli. 

   

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...