Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PÁD Z LANOVKY

  Čtyřletá holčička spadla z jedenáctimetrové výšky!

  25.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Matka na lyžařském svahu nasedla na sedačkovou lanovku se svými dvěma syny a čtyřletou dcerkou. Malá holčička však nestačila na sedačku pořádně dosednout, obsluha lanovky na to nijak nezareagovala a dívenka z lanovky spadla z jedenáctimetrové výšky dolů!

  Vrtulník lupa
  Holčičku po pádu transportovali vrtulníkem do nemocnice | Internet

  Tragická událost se stala v lyžařském areálu Horní Domky v Rokytnici na Semilsku. Jízda na lanovce se pro matku a její děti změnila doslova v horor! 

  Holčička z pádu z obrovské výšky vyvázla bez zranění!
   

   

  Malé holčičce se na sedačku nepodařilo pořádně dosednout a nebyla nijak zajištěna. Její matka ji tak mohla pouze přidržovat rukama, přičemž volala na obsluhu, aby lanovku zastavila. Na její volání ale nikdo nezareagoval. „Dcerka, která propadla panice, sebou házela a přitom matce pomalu vyklouzávala z rukou. Poblíž třináctého sloupu lanové dráhy ve výšce 11 metrů nad zemí ji už žena neudržela a dívenka spadla na umrzlý sníh,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Matka se svými dvěma vystresovanými syny musela dojet až na vrchol, mezitím se k dívence sjeli lyžaři, kteří přivolali pomoc.

   

  Horská služba pak přivolala záchranáře, kteří holčičku transportovali vrtulníkem do Hradecké fakultní nemocnice. „Tam lékaři naštěstí zjistili, že neutrpěla žádné zranění. To se dá bez nadsázky považovat za zázrak,“ dodala Baláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...