Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POKUS VRAŽDY

  Muž zaútočil na ležící ženu a málem ji zabil!

  23.02.2018 03:03 / krimi google+ twitter facebook

  Paličkou na maso zaútočil na svou manželku osmaosmdesátiletý muž z Karlových Varů - Dvorů. Brzy ráno ji několikrát udeřil do hlavy. Policie řeší případ jako pokus o vraždu.

  Vrtulník lupa
  Ilustrační foto. Ženu transportoval vrtulník | zzs

  Závažný zločin vraždy ve stádiu pokusu se stal v bytovém domě v Karlových Varech. Případ řeší kriminalisté z Odboru obecné kriminality krajského ředitelství policie Karlovarského kraje.  

  Ženu transportoval vrtulník do nemocnice
    

  "Na základě zjištěných skutečností měl osmaosmdesátiletý muž mít dlouhodobější slovní rozepři se svoji ženou a již v minulosti ji měl fyzicky napadnout," potvrdila mluvčí Kateřina Böhmová. "Muž měl v brzkých ranních hodinách měl zaútočit kuchyňským náčiním na ležící ženu a několika ranami ji udeřit do hlavy," popsala incident. Žena utrpěla zranění, se kterými musela být rychlou záchrannou službou převezena do nemocnice.

   

  Muž byl na místě zadržen policisty a převezen k lékařskému vyšetření a k úkonům trestního řízení. V současné době je muž hospitalizován na uzavřeném oddělení zdravotnického zařízení. Téhož dne zahájili kriminalisté úkony trestního řízení ve věci podezření z pokusu vraždy. Kriminalisté na případu nadále pracují.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...