Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NAKUPOVAL ZA PĚT PRSTŮ

  Při útěku praštil ostrahu lahví do hlavy!

  22.02.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devatenáctiletý mladík, který kradl v supermarketu, ve snaze utéct, praštil člena ostrahy do hlavy skleněnou lahví! Ani tak se mu ale nepodařilo uniknout.

  Pouta lupa
  Ostrahu praštil lahví do hlavy, nebylo mu to ale nic platné | ThinkStock

  Mladý zloděj šel krást do jednoho ze supermarketů v Mělníce. Zboží z regálů ukládal rovnou do svého batohu a odstraňoval z něj bezpečnostní prvky. 

  Mladík kradl i přes to, že byl podobnou činnost v posledních třech letech již odsouzen!
   

   

  U samoobslužné pokladny pak zaplatil jen za pití ve skleněné lahvi. Když ale procházel bezpečnostní bránou, spustil se varovný signál a pracovník ostrahy ho vyzval ke kontrole batohu. Mladík se okamžitě pokusil utéct, byl ale rychle ostrahou zachycen. „To se mu však nelíbilo a zasahujícího muže uhodil zakoupenou skleněnou lahví do hlavy, až se rozbila. Nebylo mu to však nic platné. Zákazníci a zaměstnanci prodejny ho utéci nenechali,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová. Zaměstnanec ostrahy utrpěl zranění, se kterým musel být převezen do nemocnice k ošetření.

   

  Lapka je nyní podezřelý z přečinu krádež, výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což mu hrozí až tři roky za mřížemi. „Svého jednání se mladík dopustil i přes to, že byl za obdobnou majetkovou trestnou činnost v posledních třech letech odsouzen,“ dodala Johnová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...