Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  NAKUPOVAL ZA PĚT PRSTŮ

  Při útěku praštil ostrahu lahví do hlavy!

  22.02.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devatenáctiletý mladík, který kradl v supermarketu, ve snaze utéct, praštil člena ostrahy do hlavy skleněnou lahví! Ani tak se mu ale nepodařilo uniknout.

  Pouta lupa
  Ostrahu praštil lahví do hlavy, nebylo mu to ale nic platné | ThinkStock

  Mladý zloděj šel krást do jednoho ze supermarketů v Mělníce. Zboží z regálů ukládal rovnou do svého batohu a odstraňoval z něj bezpečnostní prvky. 

  Mladík kradl i přes to, že byl podobnou činnost v posledních třech letech již odsouzen!
   

   

  U samoobslužné pokladny pak zaplatil jen za pití ve skleněné lahvi. Když ale procházel bezpečnostní bránou, spustil se varovný signál a pracovník ostrahy ho vyzval ke kontrole batohu. Mladík se okamžitě pokusil utéct, byl ale rychle ostrahou zachycen. „To se mu však nelíbilo a zasahujícího muže uhodil zakoupenou skleněnou lahví do hlavy, až se rozbila. Nebylo mu to však nic platné. Zákazníci a zaměstnanci prodejny ho utéci nenechali,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová. Zaměstnanec ostrahy utrpěl zranění, se kterým musel být převezen do nemocnice k ošetření.

   

  Lapka je nyní podezřelý z přečinu krádež, výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, za což mu hrozí až tři roky za mřížemi. „Svého jednání se mladík dopustil i přes to, že byl za obdobnou majetkovou trestnou činnost v posledních třech letech odsouzen,“ dodala Johnová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...