Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PADĚLANÉ DOKLADY

  Razie zaměřená na cizince odhalila padělky

  20.02.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté z oddělení pobytové kontroly, pátrání a eskort Přerov společně s kolegy z oddělení dokumentace Přerov odboru cizinecké policie zkontrolovali ubytovnu na Prostějovsku. Objevili tam šest cizinců ve věku od dvaceti do osmadvaceti let, kteří se prokázali padělanými doklady!

  Policejní auto. lupa
  Policie odhalila několik cizinců s padělanými doklady | Policejnidenik

  Celkem šest cizinců se prokázalo ukrajinskými pasy. Zároveň tito muži používali i rumunské identifikační karty, které policistům předložili. Policisté následně zjistili, že se jedná o padělky. Všech šest mužů bylo zadrženo a bylo jim sděleno podezření z přečinu padělání a pozměnění veřejné listiny.  

  Zadržená šestice cizinců nyní nesmí rok vstoupit na území všech členských států EU.

   

  „Okresní státní zástupce v Prostějově rozhodl ve všech šesti případech o podmíněném odložení podání návrhu na potrestání a zároveň dal pokyn k propuštění osob ze zadržení,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Zároveň bylo se všemi vedeno i řízení o správním vyhoštění. „Ve všech šesti případech bylo správním orgánem vydáno rozhodnutí o správním vyhoštění, které ukládá cizincům zákaz vstupu na území členských států Evropské unie v délce 1 roku,“ dodal Hejtman. 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...