Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NELEGÁLNÍ MIGRACE

  Plzeňská policie zadržela a obvinila pašeráky lidí!

  19.02.2018 08:08 / krimi google+ twitter facebook

  Plzeňští policisté odhalili dva kamiony plné cizinců, kteří se snažili dostat do Německa. Řidiče kamionů již obvinili.

  Migranti v kamionu lupa
  Migranti se ukrývali v kamionech za krabicemi | Policie ČR

  Díky výborné spolupráci plzeňských a německýczh policistů se podařilo zadržet dva kamiony na dálnici D5 na trase směřující k německým hranicím. Tyto kamiony převážely celkem 35 osob, z toho bylo 11 dětí.  

  Mezi migranty bylo 11 dětí
   

  Kriminalisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje již obvinili muže, převážející ukryté osoby v kamionech. "Zahájili jsme trestní stíhání osob, převážející ukryté cizince v kamionech, které obvinili ze spáchání trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice. V případě uznání viny jim za tento čin může v pravomocném rozhodnutí hrozit až pětiletý trest odnětí svobody," sdělila policejní mluvčí Veronika Hokrová. 

   

  Na oddělení cizinecké policie probíhala mimo jiné identifikace zajištěných osob. "V současné době již máme ověřenou identitu cizinců, kterou zajištěné osoby uvádějí," upřesnila Hokrová. Dva kamiony zadrželi policisté na dálnici D5 na trase směřující k německým hranicím. "Tyto kamiony převážely celkem 35 osob, z toho bylo 11 dětí," vyčíslila mluvčí. 

  mak | bleskove.cz

  Témata: Plzeň
  Komentáře ke článku
  loading...