Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VRAŽDA

  Vyšetřování vraždy zavedlo kriminalisty až o Rumunska!

  17.02.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Ze zvlášť závažného zločinu vraždy obvinili kriminalisté muže (34) a ženu (29), které vypátrali až v Rumunsku!

  Policejní znak lupa
  Muže a ženu obviněné z vraždy, vypátrali policisté až v Rumunsku | Policie ČR

  Vražda se stala pravděpodobně 6. – 7. ledna letošního roku v obci Dobešice, části Pazderna na Písecku. Zavražděný manželský pár tehdy našel v mobilheimu jejich syn. 

  Zavražděná těla manželů objevil jejich syn!
   

   

  Kriminalisté začali na vyšetřování ohavného zločinu okamžitě důkladně pracovat. „Pečlivým prověřováním každé informace o možném pachateli či pachatelích je vyšetřování dovedlo až do Rumunska, kde se díky vzájemné výborné spolupráci s kolegy podařilo dvojici vypátrat a zadržet,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Krausová. Muž i žena byli následně letecky transportováni na naše území, kde si je hned na letišti převzali jihočeští policisté.

   

  Podle vyšetřování měla mít zadržená žena na zavražděný pár určitou vazbu. „Podrobnosti k motivu jejich jednání či bližší informace k vazbě ženy na manželský pár prozatím zveřejnit nelze,“ dodala Krausová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...