Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VARNA DROG

  Kriminalisté odhalili varnu pervitinu!

  15.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Kriminalistům se po dlouhém vyšetřování podařilo odkrýt varnu pervitinu! Z výroby drog jsou obviněni tři muži (20, 29 a 29 let).

  Pervitin lupa
  Pervitin vařil sám u sebe doma v garáži | Shutterstock

  Kriminalisté pojali na trojici mužů z Královéhradecka podezření již v loňském roce. Jejich podezření se nakonec potvrdilo! 

  Nejmladší z mužů byl chycen, jak převáží 350 gramů pervitinu!
   

   

  Vyšetřováním se podařilo zjistit, že drogy vyrábí jeden z nich sám doma ve své garáži. „Při domovní prohlídce v garáži našli léčiva, kyseliny, fosfor, injekční stříkačky, trychtýře, filtry a další věci k výrobě pervitinu,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová. Vyrobenou drogu pak všichni tři prodávali. V minimálně 320 případech drogy prodali svým 19 klientům ve věku 20 – 32 let. Nejmladší z mužů navíc k výrobě drogy dodával prekurzor a byl chycen při převozu 350 gramů hotového pervitinu.

   

  Kriminalisté již všechny tři muže obvinili z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Všem hrozí až pět let za mřížemi. Nejmladší z mužů a vařič drogy si na svůj rozsudek počkají ve vazbě.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...