Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Děsivá událost!

  Děsivý případ! Uprchlík z Iráku znásilnil malého chlapce bazénu!

  06.02.2016 16:50 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve desetiletého chlapce měl už v prosinci v bazénu na plovárně Theresienbad znásilnit 20letý uprchlík z Iráku. Policie ho zadržela na místě. Muž se hájil pak úplně šíleným způsobem. Argumentoval tím, že neměl sex čtyři měsíce. Nyní je ve vazbě a čeká se, zda bude souzen a vydán zpět do své vlasti!

  Theresienbad Vídeň lupa
  Zde v prostorách Theresienbad ve Vídni se mělo znásilnění odehrát! | archiv

  Rakušané o případu neinformovali dříve prý proto, aby ochránili oběť a jeho rodinu, což by se jim stejně podařilo, ale nevyděsili by tolik návštěvníky koupaliště, především rodiče s malými dětmi.  

  Teprve dvacetiletý uprchlík z Iráku v prosinci v bazénu vídeňského koupaliště znásilnil desetiletého chlapce. V Iráku má prý přitom ženu a dceru!
   

   

  Podle rakouským médií bylo znásilnění natolik brutální, že chlapec musel být hospitalizován. Zatímco dítě bylo v slzách, Iráčan se bavil skoky z třímetrového můstku. Policie ho zadržela přímo na plovárně.

   

  „Na dotaz vyšetřovatele, zda je v Iráku sex s dětmi povolen, řekl, že ví, že takovýto čin je „zakázaný ve všech zemích na světě“,“ uvedl zástupce policie s tím, že pachatel řekl, že  nechtěl dítěti ublížit, i když ví, že ho značně poznamenal. Zdůraznil, že byl sexuálně frustrován, protože hodně dlouho a potřeboval „uvolnit přetlak sexuální energie“.

   

  Muž, kterého by prý mnozí Rakušané, které případ vyděsil klidně prý lynčovali a nebo i zabili, řekl, že v Iráku má ženu a dceru.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...