Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVOROČNÍ LOUPEŽ

  Krádež a loupež spáchal teprve osmnáctiletý mladík!

  11.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve osmnáctiletý mladík ukradl peněženku čtyřiatřicetiletému muži. Později však vyšlo najevo, že dříve oloupil ještě šestapadesátiletou ženu!

  Lupič lupa
  Lupič ženě vytrhl z ruky kabelku a dal se na útěk | ThinkStock

  Mladý kriminálník řádil na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně. Přestože kriminalisté neměli na začátku žádné stopy a indicie, které by je k pachateli dovedly, nakonec si na mladého lapku došlápli! 

  Poškozená žena nejen že přišla o kabelku, ale navíc se ještě zranila při pádu!
   

   

  Mladík si první den letošního roku vyhlédl silně opilého muže, který si právě vybral peníze z bankomatu. „Mladík vytrhl opilému muži z ruky peněženku a společně se svým o rok mladším kamarádem z místa utekli. Z peněženky vzal peníze a platební kartu, a peněženku zahodil. Platební kartu stihl zloděj ještě třikrát použít na uhrazení nákupu potravin a cigaret,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

   

  Při výslechu se pak ukázalo, že tato novoroční krádež nebyla jeho jediným prohřeškem. Loni v říjnu zase na zastávce oloupil nic netušící ženu. Té z ruky vytrhl kabelku a dal se na útěk. Šokovaná žena upadla na zem, přičemž se zranila.

   

  „I přes svůj velmi nízký věk byl mladý muž již v listopadu loňského roku pravomocně odsouzen za úmyslný trestný čin. Soudce mu tehdy uložil trest obecně prospěšných prací,“ dodala Kozumplíková. To mu však k nápravě evidentně nestačilo a nyní je nově obviněn z trestných činů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...