Neděle 18. února 2018
svátek má Gizela, zítra Patrik
  KRADE JAKO STRAKA

  Kvůli pastelkám mu zase hrozí vězení!

  10.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Padesátiletý recidivista se z předchozího trestu nepoučil. Sotva opustil brány věznice, už zase kradl. Tentokrát si udělal zálusk na pastelky!

  Bunda lupa
  V bundě si zloděj vytvořil tajné vnitřní otvory, do kterých schovával kradené zboží | Policie ČR

  Nepoučitelný lapka opustil brány věznice teprve v prosinci. Svobody si však ani nestihl pořádně užít a už vyrazil do knihkupectví v Turnově na Semilsku s úmyslem krást! 

  Recidivistovi opět hrozí vězení, zadělal si na něj zbytečnou krádeží pastelek!
   

   

  Jeho misi mu ale značně komplikovaly prodavačky, kterým byl už od začátku podezřelý, a tak z něj ani na chvíli nespustily oči. „Nejspíš proto strávil v knihkupectví prohlížením knih, které si nechtěl koupit, celou hodinu, a když už nevěděl, jak by se prodavaček zbavil, začal jim vyprávět oplzlé vtipy o sexu,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Nakonec v okamžiku, kdy musely obě prodavačky obsluhovat, rychle popadl z regálu pastelky a ukryl si je ve své speciálně upravené bundě.

   

  „U té si doma úmyslně rozpáral podšívku, do které kradené věci vkládal. Nepočítal s bezpečnostním rámem, který zvukovým signálem upozornil na to, že odchází s nezaplaceným zbožím,“ dodala Baláková. Na prodavačky pak jen houkl, že ukradl pastelky, hodil po nich svou bundu a odešel. Kromě ukradených pastelek ale našli ženy v bundě předvolánku k soudu a další písemnosti, ze kterých vyčetly jméno zloděje i jeho adresu a přivolaly policii.

   

  Přestože hodnota pastelek činí pouze 292 korun, zlodějíček si svým skutkem zadělal na pořádný malér. Vzhledem k jeho recidivě mu nyní za přečin krádeže hrozí až tři roky vězení!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...