Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRADE JAKO STRAKA

  Kvůli pastelkám mu zase hrozí vězení!

  10.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Padesátiletý recidivista se z předchozího trestu nepoučil. Sotva opustil brány věznice, už zase kradl. Tentokrát si udělal zálusk na pastelky!

  Bunda lupa
  V bundě si zloděj vytvořil tajné vnitřní otvory, do kterých schovával kradené zboží | Policie ČR

  Nepoučitelný lapka opustil brány věznice teprve v prosinci. Svobody si však ani nestihl pořádně užít a už vyrazil do knihkupectví v Turnově na Semilsku s úmyslem krást! 

  Recidivistovi opět hrozí vězení, zadělal si na něj zbytečnou krádeží pastelek!
   

   

  Jeho misi mu ale značně komplikovaly prodavačky, kterým byl už od začátku podezřelý, a tak z něj ani na chvíli nespustily oči. „Nejspíš proto strávil v knihkupectví prohlížením knih, které si nechtěl koupit, celou hodinu, a když už nevěděl, jak by se prodavaček zbavil, začal jim vyprávět oplzlé vtipy o sexu,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Nakonec v okamžiku, kdy musely obě prodavačky obsluhovat, rychle popadl z regálu pastelky a ukryl si je ve své speciálně upravené bundě.

   

  „U té si doma úmyslně rozpáral podšívku, do které kradené věci vkládal. Nepočítal s bezpečnostním rámem, který zvukovým signálem upozornil na to, že odchází s nezaplaceným zbožím,“ dodala Baláková. Na prodavačky pak jen houkl, že ukradl pastelky, hodil po nich svou bundu a odešel. Kromě ukradených pastelek ale našli ženy v bundě předvolánku k soudu a další písemnosti, ze kterých vyčetly jméno zloděje i jeho adresu a přivolaly policii.

   

  Přestože hodnota pastelek činí pouze 292 korun, zlodějíček si svým skutkem zadělal na pořádný malér. Vzhledem k jeho recidivě mu nyní za přečin krádeže hrozí až tři roky vězení!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...