Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  POŽÁR V BYTĚ

  Po požáru v byla v bytě nalezena mrtvá stařenka!

  08.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Po požáru v bytě nad hasičskou zbrojnicí našli hasiči uvnitř bytu ležet bezvládné tělo devětaosmdesátileté stařenky!

  Požár lupa
  Příčinou požáru byla nejspíš špatná manipulace se žhavým popelem | HZS Plzeňského kraje

  Smutný zásah zažili hasiči při požáru bytu nad hasičskou zbrojnicí ve Velharticích na Klatovsku. Ve zbrojnici, kde požár vypukl, totiž není stálá služba a tamní hasiči o požáru nemohli vůbec vědět. 

  Smutným paradoxem bylo, že v přízemí objektu, kde požár vypukl, je hasičská zbrojnice!
   

   

  „Požár se šířil prostorem mezi stropem přízemí a podlahou prvního patra. Hasiči provedli částečné rozebrání podlahy, aby bylo možné se dostat k ohnisku požáru. Celý prostor byl silně zakouřen,“ uvedl mluvčí hasičů Petr Poncar. Když hasiči vstoupili dovnitř do bytu, našli tam mrtvé tělo seniorky, která v bytě žila. Na místo byl tak přivolán i koroner. Zda stařenka umřela ještě před požárem, či až jeho následkem, to by měla objasnit nařízená soudní pitva. Celková škoda, kterou požár způsobil, byla předběžně odhadnuta na 210 tisíc korun.

   

  „Vyšetřoval hasičského záchranného sboru, jako pravděpodobnou příčinu vzniku požáru, stanovil nedbalost při manipulaci se žhavým popelem a následnému zahoření podlahové krytiny a dalších věcí. Případ dále šetří i policisté z oddělení obecné kriminality,“ dodala k případu policejní mluvčí Dana Ladmanová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...