Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TRAGICKÁ SMRT

  V rodinném domě našel tři mrtvoly!

  07.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pětašedesátiletý muž zažil neskutečný šok, když v rodinném domě své příbuzné objevil tři mrtvoly! Mrtvá těla na místě ležela několik týdnů a možná i měsíců!

  Policie. lupa
  Tragickou smrt tří lidí vyšetřují kriminalisté | Policejnidenik

  Tři mrtvá těla objevil muž v rodinném domě své příbuzné ve Zlíně. Šlo o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna! 

  Starší žena a její dvě děti se možná staly obětmi vraždy!
   

   

  Na místo okamžitě vyjeli policejní hlídky, zlínští kriminalisté a psovod. Vyšetřování nakonec převzali krajští kriminalisté. „K ohledání místa činu byl přizván i tým soudních lékařů z Ústavu soudního lékařství Olomouc a státní zástupce Krajského státního zastupitelství v Brně – pobočka ve Zlíně. K prohlídce těl zemřelých jsme přivolali i rychlou záchrannou službu,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková. Při ohledání vyšlo najevo, že ženy i muž zemřeli už před několika týdny, možná jde ale i o měsíce. Příčinu smrti objasní až soudní pitva.

   

  Ve věci již kriminalisté zahájili trestní stíhání pro podezření ze spáchání zločinu vraždy. „Do prověřování byl nasazen maximální počet kriminalistů tak, aby byla tato tragická smrt tří osob, co nejdříve objasněna,“ dodala Javorková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...