Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZKRVAVENÝ ZLODĚJ

  Malbu zloděj poničil svou vlastní krví!

  06.02.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaačtyřicetiletý zloděj rozbil skleněnou výplň dveří, přičemž si poranil ruku. Když se pak vloupal dovnitř, poničil svou krví malbu uvnitř bytu!

  Krev lupa
  Svou krví poničil při potyčce uvnitř bytu malbu | Shutterstock

  Nezvaný host se vloupal do jednoho z domů v Prosečské ulici v Jablonci nad Nisou. Když však rozbíjel skleněnou výplň dveří, způsobil si krvácející zranění na ruce. 

  Malbu při potyčce potřísnil krví, nyní mu hrozí tři roky za mřížemi!
   

   

  Ani to ho však nezastavilo! „Poté do tohoto domu bez pozvání vstoupil a fyzicky v něm napadl 29letého muže,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová. Napadenému muži naštěstí nezpůsobil žádné zranění, nicméně při potyčce svou krvácející rukou poškodil malbu uvnitř bytu, když ji potřísnil krví. Tím způsobil škodu ve výší 15 tisíc korun.

   

  Ve zkráceném přípravném řízení sdělili policisté muži podezření ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody a poškození cizí věci. „Podezřelému tak nyní v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ dodala Sochorová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...