Neděle 18. února 2018
svátek má Gizela, zítra Patrik
  OKRADL BABIČKU

  Poté, co okradl svou babičku, šel vyloupit obchod!

  06.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednatřicetiletý muž ukradl z peněženky své babičky platební kartu, a jelikož znal PIN kód, vybílil babičce účet! To mu ale nestačilo a vydal se ještě vyloupit obchod!

  Důchodci peníze lupa
  Nic netušící babičce vybral z účtu přes 11 tisíc korun | Archiv

  Lapka z Jesenicka nejprve navštívil začátkem ledna svou babičku. Ne však proto, aby ji potěšil svou návštěvou, ale s úmyslem ji okrást! 

  Své vlastní babičce ukradl kreditku a z účtu jí vysál přes jedenáct tisíc!
   

   

  Nepozorovaně jí z peněženky ukradl platební kartu a díky znalosti PIN kódu si z jejího účtu vybral 500 korun. Následně kartu vrátil zpět, ne však na dlouho. Hned následující den ji opět ukradl a tentokrát si vybral během čtyř výběrů 11 tisíc. Ani tato suma mu však nestačila! „Při placení nákupu v jedné prodejně na Jesenicku předstíral, že hledá peníze a na prodavačku vytáhl prázdnou láhev. Žena mu ze strachu vydala všechny drobné mince,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová. S tím se ale agresor nehodlal spokojit a papírové bankovky si z pultu sebral sám. Následně se po krátké potyčce podařilo prodavačce muže vystrčit ven z obchodu a zamknout dveře. Při této loupeži si tak muž přišel na dalších 4,5 tisíce.

   

  „Ještě týž den se podařilo policistům pachatele dopadnout,“ dodala Neubauerová. V těchto dnech si muž vyslechl obvinění ze spáchání zločinu loupeže a přečinů krádeže a neoprávněného opatření padělání a pozměnění platebního prostředku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...