Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OKRADL BABIČKU

  Poté, co okradl svou babičku, šel vyloupit obchod!

  06.02.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednatřicetiletý muž ukradl z peněženky své babičky platební kartu, a jelikož znal PIN kód, vybílil babičce účet! To mu ale nestačilo a vydal se ještě vyloupit obchod!

  Důchodci peníze lupa
  Nic netušící babičce vybral z účtu přes 11 tisíc korun | Archiv

  Lapka z Jesenicka nejprve navštívil začátkem ledna svou babičku. Ne však proto, aby ji potěšil svou návštěvou, ale s úmyslem ji okrást! 

  Své vlastní babičce ukradl kreditku a z účtu jí vysál přes jedenáct tisíc!
   

   

  Nepozorovaně jí z peněženky ukradl platební kartu a díky znalosti PIN kódu si z jejího účtu vybral 500 korun. Následně kartu vrátil zpět, ne však na dlouho. Hned následující den ji opět ukradl a tentokrát si vybral během čtyř výběrů 11 tisíc. Ani tato suma mu však nestačila! „Při placení nákupu v jedné prodejně na Jesenicku předstíral, že hledá peníze a na prodavačku vytáhl prázdnou láhev. Žena mu ze strachu vydala všechny drobné mince,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová. S tím se ale agresor nehodlal spokojit a papírové bankovky si z pultu sebral sám. Následně se po krátké potyčce podařilo prodavačce muže vystrčit ven z obchodu a zamknout dveře. Při této loupeži si tak muž přišel na dalších 4,5 tisíce.

   

  „Ještě týž den se podařilo policistům pachatele dopadnout,“ dodala Neubauerová. V těchto dnech si muž vyslechl obvinění ze spáchání zločinu loupeže a přečinů krádeže a neoprávněného opatření padělání a pozměnění platebního prostředku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...