Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TRAGÉDIE V KOŠICÍCH

  Manželka policisty se zastřelila!

  04.02.2018 09:00 / krimi google+ twitter facebook

  Slovenskem otřásla sebevražda ženy košického policisty. Údajně se zastřelila manželovou služební zbraní. Důvody zatím nejsou zřejmé.

  Zbraň. lupa
  Žena se zřejmě zastřelila služební zbraní svého muže | Policejnidenik

  Sebevražda manželky slovenského policisty zaskočila i její sousedy, podle kterých se jednalo o slušnou rodinu a mezi manžely nebyly žádné viditelné rozepře. Tragédie se stala na košickém sídlišti. Čtyřicetiletá právnička Anna si vzala život na chodbě panelového domu, kde ji našla šokovaná sousedka.  

  Čtyřicetiletá právnička měla dvě malé děti
   

  "Šla jsem ven se psem. Když jsem čekala na výtah, všimla jsem si něčeho divného na meziposchodí mezi 3. a 4. patrem. Hodně jsem se lekla a vrátila se schovat do bytu. Potom jsem ale znovu vyšla na chodbu a zjistila, že jde o tělo bezvládné ženy," popsala svědkyně nález pro slovenský portál cas.sk. Žena zavolala policii i lékaře, ale Anně už nemohli pomoct. "Seděla opřená o stěnu, trochu nakloněná dolů ke schodům. V pravé ruce měla pistoli. Když dorazila hlídka, ptali se mě, jestli ji znám. Řekla jsem, že se podobá sousedce, potom jsem musela pryč, protože jsem toho měla dost," svěřila se svědkyně.

   

  Manžel zastřelené ženy Jaroslav podle slovenských médií odvezl dvě nezletilé děti, které spolu s Annou měli. K úmrtí své partnerky se odmítl vyjádřit. Případem se zabývá inspekce ministerstva vnitra. "Nic nenasvědčuje tomu, že by se na místě stala vražda. Policisté při obhlídce navíc našli dopis na rozloučenou," sdělila mluvčí ministerstva Andrea Dobiášová.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...