Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MÁLEM SE UTOPIL

  Policisté zachránili kajakáře před utopením!

  29.01.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pohotoví policisté zachránili život vodákovi, který se ze svého kajaku převrátil do ledové vody a zoufale volal o pomoc!

  Policisté lupa
  Policisté se pro muže, který byl se svými silami v koncích, obětavě do ledové vody vrhli | HZS Praha

  Kajakář vypadl ze své loďky do studené Vltavy v oblasti pražské Troji, kde ho unášel silný proud. Jeho volání o pomoc naštěstí bylo vyslyšeno a brzy byla přes linku 112 zalarmována policie. 

  Policisté neváhali a vrhli se do ledové Vltavy vysílenému muži na pomoc!
   

   

  Policisté zahlédli vodáka nedaleko stržené trojské lávky, jak se z posledních sil přidržuje loďky a volá o pomoc. „Muži zákona zhodnotili situaci jako neodkladnou, během okamžiku se odstrojili a skočili do řeky nešťastníkovi na pomoc. Celý zásah komplikovala nízká teplota vody i silný proud v řece. Policistům se i přes tyto komplikace podařilo muže i s kajakem dopravit ke břehu, kde jej za pomoci hasičů vyzdvihli,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

   

  Promrzlý kajakář posléze skončil v péči záchranářů, prokřehlým policistům pak z mokrého oblečení pomohli jejich kolegové z motorizované jednotky.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...