Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AGRESIVNÍ OPILEC

  Ožrala začal v obchodě řádit!

  28.01.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třicetiletý muž začal ve stavu značné opilosti řádit v obchodě. Zboží začal vyhazovat z regálů a choval se agresivně vůči ostatním lidem. Pustil se i do strážníků městské policie!

  Rozházené zboží lupa
  Opilec doslova převrátil prodejnu vzhůru nohama | MP Zlín

  Opilec zavítal do obchodu s potravinami na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně. Byl tak na mol, že absolutně nezvládal ovládat své chování! 

  Opilec začal mezi regály jíst čokoládu a vulgárně urážel a vyhrožoval ostatním nakupujícím a zaměstnancům!
   

   

  „Dotyčný se pod vlivem alkoholu pustil do konzumace potravin hned mezi prodejními regály, další zboží poškozoval a verbálně napadal ostatní nakupující i personál provozovny,“ uvedl mluvčí městské policie Petr Janík. Situace byla natolik vážná, že bylo nutné na místo přivolat strážníky. Ti se na místo dostavili zrovna ve chvíli, kdy se agresivního muže snažil zpacifikovat člen ostrahy za pomocí slzného spreje. Ani to však nestačilo a opilec dál kladl odpor i strážníkům. „Aktivní odpor agresora se pak podařilo překonat až za pomoci další hlídky, kdy mu byla společnými silami přiložena pouta,“ dodal Janík.

   

  Orientační zkouška na alkohol ukázala, že muži v žilách koluje 2,6 promile alkoholu. Po provedení lékařské prohlídky ho strážníci převezli k vystřízlivění na záchytku. „Přestupky proti občanskému soužití, veřejnému pořádku a majetku budou mít nyní dohru před správním orgánem, kde pachateli hrozí mnohatisícová pokuta,“ dodal Janík.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...