Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VYDÍRÁNÍ

  Ženě dlouhodobě vyhrožoval zabitím a zapálením domu!

  23.01.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmapadesátiletý muž dlouhodobě vyhrožoval pětapadesátileté ženě. Nakonec vnikl do jejího bytu a opakovaně ji fyzicky napadal!

  Pouta lupa
  Na svůj trest čeká vyděrač ve vazbě | ThinkStock

  Vyděrač z Jičínska opakovaně atakoval ženu od blíže neupřesněného data loňského roku. Osobně či prostřednictvím telefonu jí vyhrožoval zabitím a podpálením domu! 

  Ženě, kterou vydíral, nakonec vnikl do bytu, kde ji fyzicky napadal!
   

   

  V pondělí 15. ledna se navíc pustil do plnění svých předchozích výhružek! „Muž měl neoprávněně vstoupit na pozemek a do domu ženy, na kterou měl opakovaně fyzicky útočit,“ uvedl policejní mluvčí Aleš Brendl. Dokonce si sebou přinesl i kanystr s benzínem na „slibované“ podpálení celého domu. Naštěstí se nakonec vše obešlo bez zranění a škod na majetku.

   

  „Na základě rozhodnutí Okresního soudu v Jičíně je provinilec v současné době stíhán vazebně a v případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na osm let,“ dodal Brendl.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...