Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DO VĚZENÍ NECHTĚLA

  Majitele bytu zamkla v obýváku, sama se pak schovala v ložnici!

  18.01.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmapadesátiletá žena nechtěla nastoupit k výkonu trestu. Když policisté vypátrali, kde se skrývá, schovala se do ložnice a vyhrožovala, že se pobodá!

  Vězení lupa
  Vězení žena stejně neunikla, policisté ji v jejím úkrytu vypátrali | Pixabay

  Kriminálnice se už od prosince loňského roku vehementně snažila vyhnout nástupu do vězení pro majetkovou trestnou činnost a před policisty se skrývala v jednom z bytů poblíž centra Brna. 

  Když policisté vtrhli do ložnice, držela si u těla nůž a hrozila, že se pobodá!
   

   

  Policisté však získali informaci o místě jejího pobytu a vyrazili byt prověřit. Snažili se dozvonit, avšak nikdo neotvíral. Bylo ale jasné, že se v bytě někdo pohybuje. Následně zkontrolovali dům i zvenčí a hledanou ženu zahlédli na balkóně. „Za užití žebříku vyšplhali k oknu, kde se zkontaktovali s majitelem bytu. Žena ho totiž uzamkla v obývacím pokoji, aby nešel otevřít a sama se schovala do ložnice,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Muž policistům předal klíče a ti si pak mohli sami odemknout a dostat se do bytu. Žena stála v pokoji s nožem u těla a křičela, že se pobodá.

   

  Dramatická situace naštěstí neskončila tragédií a na opakovanou výzvu policistů žena nůž odhodila. „Policisté ji převezli na služebnu k provedení dalších úkonů,“ dodala Cejnková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...