Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DO VĚZENÍ NECHTĚLA

  Majitele bytu zamkla v obýváku, sama se pak schovala v ložnici!

  18.01.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmapadesátiletá žena nechtěla nastoupit k výkonu trestu. Když policisté vypátrali, kde se skrývá, schovala se do ložnice a vyhrožovala, že se pobodá!

  Vězení lupa
  Vězení žena stejně neunikla, policisté ji v jejím úkrytu vypátrali | Pixabay

  Kriminálnice se už od prosince loňského roku vehementně snažila vyhnout nástupu do vězení pro majetkovou trestnou činnost a před policisty se skrývala v jednom z bytů poblíž centra Brna. 

  Když policisté vtrhli do ložnice, držela si u těla nůž a hrozila, že se pobodá!
   

   

  Policisté však získali informaci o místě jejího pobytu a vyrazili byt prověřit. Snažili se dozvonit, avšak nikdo neotvíral. Bylo ale jasné, že se v bytě někdo pohybuje. Následně zkontrolovali dům i zvenčí a hledanou ženu zahlédli na balkóně. „Za užití žebříku vyšplhali k oknu, kde se zkontaktovali s majitelem bytu. Žena ho totiž uzamkla v obývacím pokoji, aby nešel otevřít a sama se schovala do ložnice,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Muž policistům předal klíče a ti si pak mohli sami odemknout a dostat se do bytu. Žena stála v pokoji s nožem u těla a křičela, že se pobodá.

   

  Dramatická situace naštěstí neskončila tragédií a na opakovanou výzvu policistů žena nůž odhodila. „Policisté ji převezli na služebnu k provedení dalších úkonů,“ dodala Cejnková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...