Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DOSTALA CHUŤ NA SEX

  Opilá žena se v nemocnici svlékla a nabízela zdravotníkům sex!

  18.01.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devětačtyřicetiletá žena skončila v nemocnici poté, co ji poranil její přítel. Tam ale dostala sexuální choutky, svlékla se a začal vábit zdravotníky!

  Prsa lupa
  Opilá žene se svlékla a začala lákat zdravotníky k sexu | Shutterstock

  Opilá žena se zraněním v obličeji ležela poblíž rušné křižovatky ve Zlíně na sídlišti Jižní Svahy. Na místo tedy vyjeli strážníci městské policie.

   

  Vyšlo najevo, že zranění ženě způsobil její přítel, který se však na místě již nenacházel. „Hlídka MP Zlín požádala o příjezd zdravotnické záchranné služby a ještě do příjezdu sanity provedla orientační vyšetření na ovlivnění alkoholem,“ uvedl mluvčí městské policie Pavel Janík. Dechová zkouška ukázala, že ženě v žílách koluje 2,7 promile alkoholu. 

  Svlečená se dotýkala svých intimních partií a lákala zdravotníky na sex!
   

   

  Za nedlouho poté museli být strážníci opět v pohotovosti. Tentokrát se dožadoval pomoci zoufalý personál nemocnice, který si s podnapilou ženou nevěděl rady.  „Žena byla oděna pouze ve spodním prádle, měla se obscénně dotýkat svých intimních partií a zdravotníkům nabízet pohlavní styk, o nějž však z vcelku pochopitelných důvodů nikdo nestál,“ dodal Janík.

   

  Ženu posedlou chtíčem zastihla hlídka už naštěstí oblečenou a na odchodu z nemocnice. Jelikož nakonec dokázala své chování jakž takž ovládat, byla po poučení o základech slušného chování z rukou strážníků propuštěna.

   

  Oba dva tyto incidenty mít v následujících dnech dohru před správním orgánem.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...