Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PES NAPADL KONĚ

  Volně pobíhající pes napadl koně při projížďce!

  17.01.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Poklidná projížďka na koni se pro jezdkyni změnila v horor! Koně, na kterém jela, totiž napadl na volno puštěný pes!

  kůň lupa
  Splašený kůň vyhodil dívku ze sedla a dal se před psem na útěk | Internet

  Strašný zážitek má za sebou žena, která si na koni vyjela na poklidnou projížďku kolem Labe na okraji Pardubic. 

  Kůň se po napadení splašil a před psem utíkal po silnici mezi auty!
   

   

  Na koně se totiž z ničeho nic vrhl na volno puštěný pes a opakovaně na koně útočil a kousal ho. Kůň se nakonec splašil, jezdkyni vyhodil ze sedla a pronásledován zdivočelým psem se dal na útěk. Jezdkyně naštěstí při pádu neutrpěla žádná zranění a k neštěstí nedošlo ani na silnici, kde vystrašený kůň prchal před psem. Koně posléze našla policejní hlídka až před poštou v Rosicích nad Labem. „Kůň měl na těle několik tržných ran, s nimiž byl majitelkou přepraven k veterinárnímu ošetření,“ uvedla policejní mluvčí Eva Maturová.

   

  Případem se nyní dále zabývají policisté. Předmětem vyšetřování je čeho se majitel psa dopustil a za co je odpovědný. „Znovu apelujeme na majitele psů, aby je měli na vodítku. Jsou sice místa, kde je venčení bez vodítka povolené, ale v takovém případě si jeho majitel musí být bezpečně jistý, že ho pes na slovo poslechne,“ dodala Maturová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...