Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  LOUPEŽNÉ PŘEPADENÍ

  S nožem v ruce přepadl benzinku!

  16.01.2018 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pětatřicetiletý muž vtrhl na benzinku, s nožem v ruce obešel pult a oloupil zaměstnankyni o finanční hotovost!

  Pouta. lupa
  Lupič se ke svému činu přiznal | Policejnidenik

  Lupič si pro svůj trestný čin vybral benzinku v Kunovicích na Uherskohradišťsku. Dovnitř vstoupil ve večerních hodinách a po pár minutách otálení se k činu odhodlal. 

  S nožem se vrhl na zaměstnankyni a chtěl po ní peníze!
   

   

  Obešel prodejní pult a s nožem v ruce požadoval po zaměstnankyni peníze. Kriminalisté okamžitě začali po lupiči pátrat. „Policisté prověřovali získané poznatky, vyhodnocovali kamerové záznamy, vyslýchali svědky a pracovali na dalších úkonech. K dopadení pachatele jim napomohl jeden z občanů, který muže poznal,“ uvedla policejní mluvčí Milena Šabatová.

   

  Ke svému činu se pachatel nakonec přiznal. „U výslechu dodal, že tak učinil z důvodu tíživé finanční situace,“ dodala Šabatová. Kriminalisté muže obvinili z trestného činu loupeže, přičemž mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody. Na svůj rozsudek nyní čeká v brněnské vazební věznici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...