Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEBEVRAŽDA VE VĚZNICI

  Čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren spáchal sebevraždu

  11.01.2018 21:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřnásobný vrah Kevin Dahlgren spáchal ve věznici Valdice na Jičínsku sebevraždu. Američan byl odsouzen za vraždy svých příbuzných v Brně Ivanovicích, které spáchal v roce 2013.

  Dahlgren lupa
  Kevin Dahlgren | Facebook

  Američan Kevin Dahlgren zabil v Brně-Ivanovicích všechny členy rodiny, u které dočasně bydlel - otce, matku a jejich dva syny. Následně utekl do Rakouska, odkud odletěl do USA. Tam byl zadržen na letišti ve Washingtonu na základě zatykače vydaného českými orgány. Americké soudy poté rozhodly o jeho vydání do České republiky.  

  Odsouzen byl na doživotí
   

  Odsouzen byl na doživotí, ale loni v září podal dovolání k Nejvyššímu soudu. Jeho obhájce navrhoval, aby šel Dahlgren do zabezpečovací detence. Upozorňoval na jeho špatný psychický stav a žádal pro něj i mírnější trest vězení. Dovolání nepolemizovalo s rozhodnutím o vině.

   

  Podle Práva se Dahlgren oběsil na prostěradle. Případ šetří hradecká kriminálka. „Policie šetří úmrtí jednoho vězně na Jičínsku. Totožnost ani příčinu úmrtí zatím nemůžeme sdělit. Výjezdová skupina je na místě a případ řeší. Přesnou příčinu určí až soudní pitva," řekla Právu mluvčí hradecké policie Alena Kacálková.

   

  mak | bleskove.cz

  Témata: Kevin Dahlgren, vrah
  Komentáře ke článku
  loading...