Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RISKANTNÍ ÚTĚK

  Před kriminalisty skočil do ledové řeky!

  13.01.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tři sedmnáctiletí mladíci neušli pozornosti kriminalistů, když si podezřele prohlíželi zaparkovaná auta. Když se strážci zákona oslovili, jeden z nich se dal na nebezpečný útěk!

  pouta lupa
  Mladík byl v poutech převezen do policejní cely | ThinkStock

  Parta mladíků si podezřele prohlížela zaparkovaná auta před nedaleko jednoho supermarketu v Blansku. Na neštěstí pro ně si jich všimli dva kriminalisté, kteří poblíž vyšetřovali jinou trestnou činnost. 

  Na jednoho ze sígrů byl vydán rozkaz k zatčení, druhý byl na útěku z výchovného ústavu!
   

   

  Kriminalisté se rozhodli mladé muže zkontrolovat, když je však oslovili, jeden z nich se dal na dosti riskantní úprk. Mladík dokonce skočil do ledové vody řeky Svitavy. Ve vodě se chvíli brodil, a když měl vodu až po ramena, svého snažení zanechal a vrátil se zpět na břeh. „Proč sedmnáctiletý mladík utíkal, se policisté dověděli záhy. Pro jeho předcházející prohřešky se o něj zajímají prostějovští kolegové a tamní soud vydal příkaz k jeho zatčení,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

   

  Urputně se bránícího výrostka museli policisté zpacifikovat a nakonec s pouty na rukou ho odvezli do policejní cely. Jeho stejně starý kamarád byl díky nečekané kontrole také v pěkné kaši. Byl totiž na útěku z olešnického výchovného ústavu. „Třetí z party se nedopustil žádného protiprávního jednání, policisté jej po kontrole propustili,“ dodal Malášek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...