Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  RISKANTNÍ ÚTĚK

  Před kriminalisty skočil do ledové řeky!

  13.01.2018 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tři sedmnáctiletí mladíci neušli pozornosti kriminalistů, když si podezřele prohlíželi zaparkovaná auta. Když se strážci zákona oslovili, jeden z nich se dal na nebezpečný útěk!

  pouta lupa
  Mladík byl v poutech převezen do policejní cely | ThinkStock

  Parta mladíků si podezřele prohlížela zaparkovaná auta před nedaleko jednoho supermarketu v Blansku. Na neštěstí pro ně si jich všimli dva kriminalisté, kteří poblíž vyšetřovali jinou trestnou činnost. 

  Na jednoho ze sígrů byl vydán rozkaz k zatčení, druhý byl na útěku z výchovného ústavu!
   

   

  Kriminalisté se rozhodli mladé muže zkontrolovat, když je však oslovili, jeden z nich se dal na dosti riskantní úprk. Mladík dokonce skočil do ledové vody řeky Svitavy. Ve vodě se chvíli brodil, a když měl vodu až po ramena, svého snažení zanechal a vrátil se zpět na břeh. „Proč sedmnáctiletý mladík utíkal, se policisté dověděli záhy. Pro jeho předcházející prohřešky se o něj zajímají prostějovští kolegové a tamní soud vydal příkaz k jeho zatčení,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

   

  Urputně se bránícího výrostka museli policisté zpacifikovat a nakonec s pouty na rukou ho odvezli do policejní cely. Jeho stejně starý kamarád byl díky nečekané kontrole také v pěkné kaši. Byl totiž na útěku z olešnického výchovného ústavu. „Třetí z party se nedopustil žádného protiprávního jednání, policisté jej po kontrole propustili,“ dodal Malášek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...