Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TRAGICKÁ AUTONEHODA

  Hromadná nehoda pěti aut si vyžádala jeden život

  12.01.2018 08:08 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté vyšetřují tragickou dopravní nehodu, při které se u Kaplice na Českokrumlovsku střetlo pět osobních aut. Jeden z řidičů zemřel.  Nehodu zřejmě způsobilo nesprávné předjíždění.

  Sanitka. lupa
  Několik lidí bylo vážně zraněno | Policejnidenik

  K tragické dopravní nehodě došlo na silnici E55 mezi Českými Budějovicemi a Kaplicí. Na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému, vzlétl i vrtulník pro těžce zraněné osoby, bohužel s ohledem na mlhu se musel vrátit na základnu. "Z pěti osobních havarovaných vozidel převezli po vyproštění záchranáři po prvotním ošetření sanitními vozy do nemocnice celkem šest osob. Pětačtyřicetiletý řidič vozidla značky Volvo bohužel nehodu nepřežil," konstatoval policejní mluvčí Jiří Matzner.  

  Řidič Volva narazil při předjíždění do protijedoucích aut
   

  Policisté si na místo vyžádali znalce z oboru dopravy k přesnému zjištění příčiny a průběhu nehody. Vozidla značky Volvo a BMW se po střetu ocitla mimo komunikaci. Z dalších dvou vozidel značky Renault a Opel museli řidiče vyprostit hasiči. V pátém vozidle značky Ford zůstala posádka nezraněna. "Policisté po získání prvotních informací předpokládají, že řidič vozidla Volvo se ocitl v protisměru, střetl se s vozem Ford a pak s ostatními vozy," popsal Matzner. Zda bude nakonec příčinou nehody nesprávné předjíždění či například mikrospánek nebo zdravotní indispozice ukáže až další vyšetřování. 

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...