Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  RVAČKA

  Po potyčce skončili dva muži v nemocnici!

  28.12.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Potyčka dvou bratrů (28 a 29) s čtyřiačtyřicetiletým mužem se nečekaně vyhrotila a oba bratři skončili se zraněními v nemocnici!

  Policejní auto. lupa
  Potyčka skončila zraněním dvou bratrů | Policejnidenik

  K napadení došlo v Liberci v ulici Červeného. Před jedním z panelových domů se začali nejdříve fyzicky napadat dva bratři s mužem, který zde venčil psa. 

  Incident byl vyhodnocen jako ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky!
   

   

  Situace se ale dramaticky vyhrotila a starší muž byl bratry poražen na zem. Poté ve strachu a v rozrušení vytáhl z kapsy nůž, kterým začal máchat kolem sebe. Při tom ale oba své soky zranil a ti skončili v liberecké nemocnici. „Jeden z bratrů musel podstoupit operativní zákrok a jeho zranění bylo vyhodnoceno jako středně těžké, zranění druhého ohodnotili zdravotníci jako lehké,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

   

  Staršího muže policisté zadrželi a sdělili mu usnesení o zahájení trestního stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky. „Vyšetřování incidentu, jakož i důvodu napadení, stále probíhá,“ dodala Suchánková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...