Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Inspirujte se zásnubními prsteny celebrit

  25.09.2017 13:20/ Komerční článek

  Zajímá vás, kdy takový moment nastává? Přece při zásnubách! A to především tehdy, kdy se ženich při hledání toho nejlepšího způsobu, jak vybrat zásnubní prsten, inspiruje výjimečnými kousky, které zvýrazňují prsteníčky hvězd stříbrného plátna.

   

  Nesmrtelný půvab a VIP kouzlo klasických diamantů

  Říká se, že až 75 % zásnubních prstenů se vyrábí z bílého zlata a zdobí se tradičními bezbarvými diamanty. Své o tom jistě ví i Beyoncé, která se může pyšnit nádherným kamenem o váze 18 karátů. Na prstu Mariah Carey se třpytí ještě větší kousek v emerald tvaru, který váží úctyhodných 35 ct a řadí se tak mezi největší diamanty, které kdy byly do zásnubního kroužku osazeny. A pozadu rozhodně nezůstala ani Elizabeth Taylor s 30ct kamenem.

   

  Kráse klasických diamantů podlehli i hrdí členové královských rodin. Monacký princ Albert před svoji Charlene Wittstock předstoupil s 3ct diamantem ve tvaru hrušky, jenž obklopují menší kameny. Grace Kelly svolila ke svatbě poté, co ji princ Rainier III. oslnil kroužkem s 10,5ct čtvercovým diamantem. Také ruku Pippy Middleton již několik měsíců zdobí elegantní prsten s 3ct Asscher kamenem v halo stylu.

   [bomba]  

  Slavné páry však nedbají pouze na velikost kamene, zajímají se i o jeho původ. Třeba proto si Amal Alamuddin může být jistá, že 7ct emerald diamant od George Clooneyho splňuje všechna pravidla etické komise. Stejně tak prstýnek Natalie Portman od Benjamina Millepieda je ukázkou jejího ekologického cítění: kroužek z recyklované platiny zdobí 100% nekonfliktní diamanty.

   

  Otázku na odpověď, zda vybrat zásnubní obroučku z bílého, růžového či žlutého zlata nebo podlehnout kouzlu platiny, si jistě kladly i hvězdy z červeného koberce. Žlutému kovu neodolal Ned Rocknroll, který si nádherným klenotem získal souhlas překrásné Kate Winslet. S klasickým odstínem zlata ve vintage provedení uspěl u Alison Brie i Dave Franco, mladší bratr slavného Jamese. Nezničitelné platině podlehla královna romantických komedií Katherine Heigl, jež hrdě nosí 3ct slzovitý diamant v antickém designu od Joshe Kelleyho.

   

  Kouzlo barevných fancy diamantů nenechává chladnými ani celebrity

  Zajímá vás, kdo si na prsteníček nechal navléknout luxusní zásnubní prsten s barevným diamantem? Na obroučce Kelly Clarkson se třpytí mezi bílými kamínky velký žlutý diamant. Stejně zbarvenému skvostu ve tvaru čtverce neodolal Benedict Cumberbatch, když vybíral prstýnek pro svoji vyvolenou Sophii Hunter. To Tom Ackerley se rozhodl, že křehké blondýnce Margot Robbie bude slušet růžová, a proto zvolil kroužek s velkým vzácným růžovým diamantem obklopeným čirými kamínky. Kristen Bell se pyšní výstavním kouskem v emerald tvaru v odstínu šampaňského.

   

  Trendy zásnubní prsteny s drahokamy – nejen královská inspirace

  O dechberoucím 15ct safírovém prstenu vévodkyně Kate, se kterým ji o ruku na znamení úcty k matce požádal princ William, slyšel každý. Nebyl to však britský královský pár, kdo jako první přišel s drahokamem místo ústředního diamantu na zásnubním prstenu. Svoji touhu vstoupit do svazku manželského vyjádřil obroučkou s 18ct rubínem třeba i princ Andrew, když poklekl před Sarah Ferguson. Stejný kámen, avšak o něco menší, nosí na prstu i Jessica Simpson nebo Eva Longoria. Podmanivé zelené smaragdů neodolala oscarová Hilary Swank či Olivia Wilde. Vskutku výjimečný prsten však ozvláštňuje ruku Carrie Ann Inaby, neboť klenotník ho zhotovil z růžového zlata a osadil ho 3,68ct briliantem a na vnitřní straně rubíny a granáty.

  Neodolatelný prsten z růžového zlata s diamantem.Safírový prsten vévodkyně Kate.Podmanivý topaz v diamantovém kroužku.
  📷 3 fotografie