Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SEXY KŘIVKY

  O vychrtlé modelky už není takový zájem

  20.12.2017 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Čím dál více módních značek upřednostňuje zdravě vypadající modelky a nevyhledává anorektičky. Na poli modelingu se tak mohou uplatnit i dívky s ženskými tvary, mezi které se řadí i letošní druhá Česká vicemiss Tereza Vlčková.

  Vlčková lupa
  Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková v kampani pro spodní prádlo | Triola

  Tereza Vlčková si užívá soutěže krásy i přehlídky na světových pódiích. Po focení ve spodním prádle prozradila, jak důležitá je pro ni nálada a atmosféra při focení. „Celý tým byl přátelský. Při focení panovala super nálada a dokonce padly i nějaké ty vtípky, což je pro mě při takovém focení nesmírně důležité. Uvolněná atmosféra je základ,“ uvedla. Hned také dodala, že je ráda, že pro stejnou značku fotila už druhou kampaň.  

  Hubeným anorektičkám zřejmě odzvonilo
    

  V posledních letech se čím dál více uplatňují modelky, které nejsou pouze kost a kůže. „V dnešní době už není zájem jen o hubené modelky. Tereza je plnoštíhlá modelka a právě proto si jí spodní prádlo značky Triola vybralo. Pro Vlčkovou řeším další focení a dokonce i pracovní cestu do zahraničí,“ potvrdil majitel modelingové agentury PURE Model Roman Holárek. 

   

  A jak si Tereza udržuje postavu? „Několikrát týdně navštěvuji fitko a snažím se dodržovat jídelníček a hlavně pravidelně jíst. Samozřejmě, že se těším také na Vánoce a jídlo k těmto svátkům zajisté patří, takže určitě zhřeším při pečení vánočního cukroví, protože ho mám moc ráda,“ prozradila Vlčková Česká vicemiss za poslední rok zhubla kvůli soutěži Česká Miss patnáct kilo a díky pevné vysportované postavě s ženskými křivkami nemá o práci nouzi.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...