Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KLAVÍRNÍ KONCERT

  Kráska Verešová přišla pozdě, ale s vražedným výstřihem!

  19.12.2017 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Místo pečení cukroví se svými dětmi vyrazila modelka Andrea Verešová na unikátní piano show skvělého slovenského klavíristy a zpěváka Jozefa Holleho. A nelitovala. Dokonce by se snad i ráda naučila hrát na klavír.

  Andrea Verešová a Jozef Holly lupa
  Jozef Holly pustil krásku i ke klaviatuře | Jaroslav Hauer

  Modelka Andrea Verešová má sice plno práce, ale čas na kvalitní hudbu si ráda udělá. „Já opravdu nemám slov! Sledovat tu neskutečnou hru jeho prstů na klaviatuře, tu rychlost, slyšet ty úžasné tóny, doprovázené jeho bandem a slyšet ho do toho skvěle zpívat, prostě super večer, v nádherných prostorách,” nešetřila Andrea Verešová superlativy. Pro tento večer zvolila sexy černý outfit s dráždivým výstřihem.  

  Andrea Verešová je stále sexy krasavice a navíc má cit pro hudbu
    

  Na koncert do Klementina se ale málem nedostala. „Nechtěli mě sem pustit,” usmívala se modelka. „Měli jsme maličko zpoždění a paní z pokladny zamkla dveře, aby alespoň kousek koncertu viděla na vlastní oči,” podotkla Andrea. Naštěstí ale modelce otevřeli včas a vychutnala si tak celý koncert.

   

  Hrdina večera Jozef Holly jede v těchto dnech po rodném Slovensku Vánoční tour. Pražský koncert si kromě Verešové nenechaly ujít třeba zpěvačka a muzikálová herečka Petra Slaninová, která momentálně hraje v Sestře v akci a znovu “reinkarnovala” dívčí skupinu Koule, nebo exministryně zdravotnictví Marie Součková.

   

  Bylo mi ctí koncertovat v Praze, přestože jsem tam nehrál poprvé. Vlastní koncert jsem tam měl premiérově. Byla to úžasná atmosféra a budu se těšit brzo opět,” uvedl Jozef Holly.

   

  Slovenský klavírista hraje klasiku, ale tak trochu “jinak”, filmovou hudbu a jeho klavírní variace dostanou každého. Už na jaro příštího roku plánuje velký koncert v jednom z pražských divadel, na které si prý už teď rezervuje Verešová lístky do první řady. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...