Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZÁKEŘNÁ NEMOC

  Hana Zagorová pokřtila knihu a jela na transfuzi krve!

  07.12.2017 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zákeřná nemoc opět udeřila a populární zpěvačka musela na transfuzi. Před pár dny přitom plná síly pokřtila knihu. I přes komplikace se těší na vánoční koncerty!

  Hana Zagorová a Karel Vágner lupa
  Hana Zagorová a Karel Vágner na křtu knihy Zagorka | Showpix

  Knihu vzpomínek Zagorka pokřtila oblíbená zpěvačka Hana Zagorová (71). "Knížka je průřezem mým životem a ani jsem o mnoha věcech, které v ní jsou, neměla tušení. Neviděla jsem třeba všechny kritiky, recenze, tituly časopisů a články, které o mně vyšly, protože dříve jsem se o to tolik nezajímala," popsala své dojmy.  

  I přes zdravotní potíže je prý Hana Zagorová šťastná
   

  "Teď se těším na svůj vánoční koncert, který bude jako každý rok v Lucerně. Přípravy už jsou v plném proudu," dodala. Bohužel přípravy jí zkomplikoval zdravotní stav a musela na dva dny do nemocnice na  krevní transfuzi. "S nemocí stále bojuji. Ani bych o tom nechtěla hovořit, je to situace, která je daná,“ uvedla nedávno pro Blesk.

   

  Vzácné onemocnění paroxysmální noční hemoglobinurie trápí Hanu Zagorovou již od mládí a je také důvodem, proč nemohla mít děti. V minulosti jí od nemoci pomáhaly bylinky, alternativní medicína i láska. "Teď prožívám nejkrásnější období svého života," říká již přes dvacet pět let! Právě tak dlouho žije se Štefanem Margitou.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...