Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Dobré zprávy

  Karel Gott promluvil o rakovině: Jak je na tom nyní?

  02.02.2016 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvák Karel Gott má prý v léčbě rakoviny mízních uzlin to nejhorší za sebou. Podle dosavadních výsledků je onemocnění na ústupu a on má tak důvod k radosti. Přesto ho čeká další část léčby chemoterapií, která by měla pokračovat do března. Zrovna nyní podstupuje v nemocnici pátou část léčby.

  Karel Gott lupa
  Karel Gott se cítí lépe a jeho nádorové onemocnění je prý na ústupu | facebook

  Jak uvedl týdeník Rytmus života, kterému však ne všichni úplně věří, Gott se mu údajně svěřil, že nádor je daleko menší. Tedy, že drastická forma chemoterapie zabrala.

   

  "Léčba probíhá dobře a úspěšně! Po posledním ambulantní kontrole mi bylo řečeno, že nádor téměř zcela zmizel. Nyní ale, když jsem za polovinou léčby, jsem řekl svému andělu strážnému: Já vím, že se budeš smát, ale já bych už rád něco dělal," svěřil se časopisu Karel Gott.  

  Zpěvák Karel Gott je na tom po sérii chemoterapií relativně dobře a jeho nádorové onemocnění je prý na ústupu!
   

   

  Sice je dobré, že rakovina mízních uzlin je znatelně na ústupu, ale vyhráno Mistr rozhodně nemá. A to dobře ví každý pacient, který se s tímto druhem ne úplně klasického onemocnění pere. Třeba jako Jiří Bartoška.

   

  "I když jsou výsledky testů pacientů po takovém agresivním léčení dobré a vypadá to pozitivně, nelze říct, že jsou vyléčení. To ve své podstatě nebudou nikdy. Není to chřipka nebo zápal plic. Nicméně pokud léčba i velmi pokročilého onemocnění rakoviny mízních uzlin začala včas, pak je naděje, že vše bude dobré a ve standardním stavu a takový pacient má před sebou ještě mnoho let života," řekla pro Bleskově.cz jedna z předních českých onkoložek.

   

  Zlatý slavík také přiznal, že hned jak se přišlo na vážné onemocnění, nastoupil na léčbu a odmítl všechny nabízené alternativy. Ty s díky odmítl. Dbal na rady lékařů a odborníků. A jistě si vzpoměl i na dobré rady a zkušenosti svých přátel a kolegů ze šoubynysu, kteří si podobným onemocněním prošli také. Určitě si vzpoměl i na herečku Helenu Růžičkovou. Byť svůj boj před dvanácti lety prohrála, hodně dlouho se jí dařilo nemoc pořážet. Sršela optimismem, vtipem a Karel právě jí tehdy dodával hodně energie. 

   

  Karel Gott má už zase chuť do práce. Zpívat sice rozhodně nemůže, ale už se pustil do malování, propagace nového filmu svého kamaráda Michala Davida Decibely lásky, vyřizuje korespondenci a řeší i další věci. Velkou podporou jsou mu jeho starší i mladší dcery i manželka Ivana.

   

  Právě na Ivanu Gottovou nechal na sklonku loňského roku přepsat vilu na Bertramce. Zřejmě jako pojistku, kdyby to s ním nedopadlo dobře, aby majetkové vztahy mezi jí a dětmi z předchozích vztahů byly vyřešené. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...