Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZMĚNA IMAGE

  Proč to udělala? Krásná herečka Blake Lively změnila svůj vzhled k nepoznání!

  07.12.2017 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Všemi obdivovaná sexy blond herečka Blake Lively, která je vždy středem pozornosti všech významných společenských akcí, má za sebou životní změnu. V rámci natáčení nového filmu The Rhythm Section změnila svůj vzhled k nepoznání - místo dlouhých blond vlasů má krátké tmavé. Podívejte se na fotky!

  Blake Lively lupa
  Blake Lively je vždy středem pozornosti společenských akcí | Instagram

  Kvůli natáčení nového filmu prošla Blake Lively nejednou změnou. Tou největší je ale tmavá paruka. Názory na nový vzhled oblíbené herečky se různí. Někteří fanoušci její nový "look" obdivují a povzbuzují ji v tom, aby tuto radikální změnu provedla i ve svém osobním životě. Jiní však trvají na tom, aby si nechala své dlouhé blond lokny. 

  Z herečky si utahuje i její manžel a herec Ryan Reynolds, který zveřejnil na Instagramu jednu její fotografii z natáčení filmu a napsal pod ni "bez filtru"
    

  "Můj Bože! Řekni mi, že je to jenom paruka, prosím," napsal jeden z vyděšených fanoušků pod fotku herečky na Instagram. Další foto komentoval: "Zamiloval jsem se do tvého nového vzhledu. Vypadáš s krátkými vlasy fantasticky." Jediné, co je zatím jisté, je že aktuální vzhled herečky není trvalý. Je pouze dílem filmových maskérů.

   

  Blake nový film natáčí mimo jiné v Dublinu, kde ji díky perfektnímu maskování nikdo nepoznal. Herečka se po ulicích procházela s tmavými kruhy pod očima, v teplákách a ošuntělé bundě. Ve filmu Blake ztvární roli Stephanie, která ztratí během letecké havárie svoji rodinu. Když ale zjistí, že havárie nebyla nehoda, její vztek se znovu ozve a ona se rozhodne, že odhalí pravdu. Stephanie si změní identitu, aby vypátrala vrahy svých nejbližších.

   

  Americká herečka Blake Lively je divákům známá především díky své roli Sereny van der Woodsen z televizního seriálu Super drbna. Dále se objevila ve filmech Sesterstvo putovních kalhot, Soukromé životy Pippy Lee, Divoši, Bezva vejška a Věčně mladá. V roce 2012 se provdala za herce Ryana Reyonldse, se kterým má dvě dcery James a Ines.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...