Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZMĚNA IMAGE

  Proč to udělala? Krásná herečka Blake Lively změnila svůj vzhled k nepoznání!

  07.12.2017 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Všemi obdivovaná sexy blond herečka Blake Lively, která je vždy středem pozornosti všech významných společenských akcí, má za sebou životní změnu. V rámci natáčení nového filmu The Rhythm Section změnila svůj vzhled k nepoznání - místo dlouhých blond vlasů má krátké tmavé. Podívejte se na fotky!

  Blake Lively lupa
  Blake Lively je vždy středem pozornosti společenských akcí | Instagram

  Kvůli natáčení nového filmu prošla Blake Lively nejednou změnou. Tou největší je ale tmavá paruka. Názory na nový vzhled oblíbené herečky se různí. Někteří fanoušci její nový "look" obdivují a povzbuzují ji v tom, aby tuto radikální změnu provedla i ve svém osobním životě. Jiní však trvají na tom, aby si nechala své dlouhé blond lokny. 

  Z herečky si utahuje i její manžel a herec Ryan Reynolds, který zveřejnil na Instagramu jednu její fotografii z natáčení filmu a napsal pod ni "bez filtru"
    

  "Můj Bože! Řekni mi, že je to jenom paruka, prosím," napsal jeden z vyděšených fanoušků pod fotku herečky na Instagram. Další foto komentoval: "Zamiloval jsem se do tvého nového vzhledu. Vypadáš s krátkými vlasy fantasticky." Jediné, co je zatím jisté, je že aktuální vzhled herečky není trvalý. Je pouze dílem filmových maskérů.

   

  Blake nový film natáčí mimo jiné v Dublinu, kde ji díky perfektnímu maskování nikdo nepoznal. Herečka se po ulicích procházela s tmavými kruhy pod očima, v teplákách a ošuntělé bundě. Ve filmu Blake ztvární roli Stephanie, která ztratí během letecké havárie svoji rodinu. Když ale zjistí, že havárie nebyla nehoda, její vztek se znovu ozve a ona se rozhodne, že odhalí pravdu. Stephanie si změní identitu, aby vypátrala vrahy svých nejbližších.

   

  Americká herečka Blake Lively je divákům známá především díky své roli Sereny van der Woodsen z televizního seriálu Super drbna. Dále se objevila ve filmech Sesterstvo putovních kalhot, Soukromé životy Pippy Lee, Divoši, Bezva vejška a Věčně mladá. V roce 2012 se provdala za herce Ryana Reyonldse, se kterým má dvě dcery James a Ines.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...