Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYZNÁNÍ ANDĚLŮM

  Balzerová ztratila svého anděla v Sokole!

  05.12.2017 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečky mají anděly rády. Některé je mají vytetované, jiné na krku a další milují ty sladké!

  Eliška Balzerová s dalšími přáteli lupa
  Eliška Balzerová měla andílka od babičky | KF Production

  Zejména o andělech si povídaly desítky významných osobností při adventním setkání v kostele Narození Panny Marie v Michli. „Já jsem s andělíčkem prožila celé svoje dětství,“ prozradila herečka Eliška Balzerová. „Dostala jsem na krk přívěsek od babičky, ale pak jsem ho později ztratila v Sokole. Určitě i já dám svým vnoučatům andělíčka na krk,“ dodala s tím, že místo do Pionýra chodila na hodiny náboženství.  

  Balzerová měla i svého oblíbeného faráře
   

  „Moc jsem chtěla mít červený pionýrský šátek, tak mi ho babička ušila a měla jsem ho doma. Do Pionýra jsem ale nikdy nešla a chodila jsem na hodiny náboženství, což na malém městě v dobách minulých byl trochu problém. Moc jsem si oblíbila našeho pana faráře, naučil nás opravdu správným životním hodnotám,“ zasnila se významná česká herečka, kterou andělé provázeli i v zaměstnání. „Andělé mě provázeli i v práci. Vždy to byl symbol něčeho významného,“ zmínila.

   

  Anděly má v oblibě také zpěvačka Kamila Nývltová. „Miluji sladké, včetně Andělských pralinek,“ zasmála se. Dodala také, že má na několika místech na těle vytetované anděly, kteří jsou pro ni významným symbolem.

   

  O andělech si přišli popovídat také herečka Veronika Freimanová, zpěvačka Jitka Zelenková, herec Jan Kanyza, zpěvák Jan Vančura i cvičitelka Hanka Kynychová. Po krátkém setkání na faře čekal hosty adventního setkání program v samotném kostele Narození Panny Marie, kde farář Antonín Lukeš vyprávěl příběh andělů podle Bible.

   

  Akci pořádala přední zlatnická firma JK Jitka Kudláčková, která představila svoji kolekci Andělé a andělíčci. „Impuls k vytvoření této kolekce přišel tehdy, když jsem se před časem vrátila z centra Prahy a měla jsem intenzivní pocit, který mi říkal, že na mě nikde nekoukalo nic příjemného a pozitivního. Všude byly buď cílené reklamy, nebo komerce. Přemýšlela jsem, co je pro nás lidi symbolem radosti a pozitivity a napadl mě právě anděl,“ vysvětila Jitka Mlynarčík Kudláčková a zároveň se svěřila, že si uvědomuje, že jí už několikrát v životě andělé hodně pomohli. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...