Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VYZNÁNÍ ANDĚLŮM

  Balzerová ztratila svého anděla v Sokole!

  05.12.2017 13:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečky mají anděly rády. Některé je mají vytetované, jiné na krku a další milují ty sladké!

  Eliška Balzerová s dalšími přáteli lupa
  Eliška Balzerová měla andílka od babičky | KF Production

  Zejména o andělech si povídaly desítky významných osobností při adventním setkání v kostele Narození Panny Marie v Michli. „Já jsem s andělíčkem prožila celé svoje dětství,“ prozradila herečka Eliška Balzerová. „Dostala jsem na krk přívěsek od babičky, ale pak jsem ho později ztratila v Sokole. Určitě i já dám svým vnoučatům andělíčka na krk,“ dodala s tím, že místo do Pionýra chodila na hodiny náboženství.  

  Balzerová měla i svého oblíbeného faráře
   

  „Moc jsem chtěla mít červený pionýrský šátek, tak mi ho babička ušila a měla jsem ho doma. Do Pionýra jsem ale nikdy nešla a chodila jsem na hodiny náboženství, což na malém městě v dobách minulých byl trochu problém. Moc jsem si oblíbila našeho pana faráře, naučil nás opravdu správným životním hodnotám,“ zasnila se významná česká herečka, kterou andělé provázeli i v zaměstnání. „Andělé mě provázeli i v práci. Vždy to byl symbol něčeho významného,“ zmínila.

   

  Anděly má v oblibě také zpěvačka Kamila Nývltová. „Miluji sladké, včetně Andělských pralinek,“ zasmála se. Dodala také, že má na několika místech na těle vytetované anděly, kteří jsou pro ni významným symbolem.

   

  O andělech si přišli popovídat také herečka Veronika Freimanová, zpěvačka Jitka Zelenková, herec Jan Kanyza, zpěvák Jan Vančura i cvičitelka Hanka Kynychová. Po krátkém setkání na faře čekal hosty adventního setkání program v samotném kostele Narození Panny Marie, kde farář Antonín Lukeš vyprávěl příběh andělů podle Bible.

   

  Akci pořádala přední zlatnická firma JK Jitka Kudláčková, která představila svoji kolekci Andělé a andělíčci. „Impuls k vytvoření této kolekce přišel tehdy, když jsem se před časem vrátila z centra Prahy a měla jsem intenzivní pocit, který mi říkal, že na mě nikde nekoukalo nic příjemného a pozitivního. Všude byly buď cílené reklamy, nebo komerce. Přemýšlela jsem, co je pro nás lidi symbolem radosti a pozitivity a napadl mě právě anděl,“ vysvětila Jitka Mlynarčík Kudláčková a zároveň se svěřila, že si uvědomuje, že jí už několikrát v životě andělé hodně pomohli. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...