Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BOLESTIVÉ ZRANĚNÍ

  Herečka Jaroslava Obermaierová ležela v lese se zlomeným kotníkem!

  04.12.2017 09:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Mnohočetnou zlomeninu si způsobila populární herečka Jaroslava Obermaierová. Úraz si přivodila v lese. Našel ji syn, který si dělal starosti, když se dlouho nevracela.

  Jaroslava Obermaierová v nemocnici lupa
  Jaroslava Obermaierová v nemocnici neztrácí dobrou náladu | Showpix

  Procházky po lese jsou sice zdravé, ale tentokrát se herečce Jaroslavě Obermaierové (71) nevyplatily. "Mám mnohočetnou zlomeninu kotníku," svěřila se médiím. Nepříjemné zranění si prý přivodila právě v lese. Když se dlouho nevracela domů, vydal se ji hledat její syn Jaroslav (35).  

  I přes nehybnou končetinu si herečka musela zakouřit a nechala se vyvézt ven na vozíku.
   

  Nyní musí herečka především odpočívat. Ráda si ale na lůžku protáhne tělo a dokonce i vyrazí ven na cigaretu, kam ji musejí vyvézt na vozíku. Herečka je nyní synovi vděčná, že se ji vypravil do lesa hledat.

   

  Jaroslava Obermaierová byla kdysi vyhledávanou sexbombou, přesto neměla štěstí na muže. Mimo jiné chodila s herci Jiřím Valou (†72) a Michalem Pavlatou (†71). Provdala se ale za číšníka a taxikáře Richarda Čecha. "Byl to opilec, který ji mlátil a nedával jí žádné peníze. Když zemřel, zařekla se herečka, že už s muži skoncovala," prozradily její kamarádky. Manželství trvalo jen dva roky. "Vybrala jsem si opravdu špatně, ale to se stane. Já si pak naštěstí uměla poradit sama, vychovat a uživit sebe i syna, který si vzal moje příjmení,“ okomentovala herečka, která dnes žije se synem Jaroslavem.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...