Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRITIKA VYZÝVAVOSTI

  Ženy chtějí být sexy, ale nechtějí být obtěžovány?

  03.12.2017 04:04 / celebrity google+ twitter facebook

  Sexuální obtěžování je daň za přílišnou atraktivitu, tvrdí herečka Angela Lansbury (92). Britská hvězda sice obtěžování žen odsoudila, myslí si ale, že tím ženy platí za touhu být vždy neodolatelně přitažlivé.

  Angela Lansbury lupa
  Angela Lansbury proslula hlavní rolí v seriálu To je vražda, napsala | Showpix

  Být sexy je snem mnoha žen. A jsou ochotné pro to mnohé udělat. A když už jsou sexy, nesmí se divit, že po nich chlapy vyjíždí, tvrdí slavná herečka ze seriálu To je vražda, napsala - Angela Lansbury. „Musíme přiznat fakt, že ve srovnání s dávnými dobami se dnes ženy trochu rozjely ve snaze učinit se přitažlivými. A bohužel se nám to pak vymstilo a tohle je stav, v němž jsme dnes. My ženy musíme někdy přijmout vinu. Opravdu si to myslím,“ uvedla Angela v rozhovoru pro magazín Radio Times.  

  Ženy musejí přijmout vinu a ne jen obviňovat, říká herečka.
    

  "Ačkoli je to hrozné říct, nemůžeme se snažit být co nejhezčí a nejpřitažlivější, aniž bychom byly utlačovány či znásilněny,“ prohlásila. Svá slova ale zmírnila doplněním, že mužům by rozhodně  obtěžování a znásilňování nemělo procházet. "Pro takové chování není žádná omluva,“ zdůraznila herečka.

   

  Reagovala tak na stále nová odhalení sexuálního obtěžování ve filmovém průmyslu. Po letech se ozývají herečky, že si na ně dovolovali producenti, režiséři či kolegové. Herečky Rose McGowanová, Ashley Juddová, Angelina Jolie nebo Gwyneth Paltrowová obvinily ze sexuálního obtěžování producenta Harveyho Weinsteina. Následně se ale objevily i další útoky na sexu chtivé muže.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...