Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OTEVŘENÉ PŘIZNÁNÍ

  Nemohu mít děti, prozradil manžel Adély Banášové - Vinczeové!

  01.12.2017 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Adela Banášová (36) se letos v červnu provdala za Viktora Vinczeho (26). Moderátorka, která často účinkuje i v České televizi, si po svatbě změnila příjmení a je z ní paní Vinczeová. Veřejnost se jí neustále ptá, kdy bude mít děti. Vincze nyní přichází s odpovědí.

  Banášová Adéla s manželem. lupa
  Adéla s Viktorem nedávno v Praze křtili pohádkovou knížku. | Showpix

  Málo spermií má manžel populární moderátorky Adély Banášové - Vinczeové. Přiznal to na sociální síti. „Už se nechci dívat na to, jak se mé manželky dokola někdo ptá ´kdy už?´. Jakoby to byla nějaká běžná otázka o počasí. A jakoby bylo nějakou její povinností mít dítě,“ píše Viktor Vincze.

   

  Problém otěhotnět přitom není ženský problém. Je to problém párů. A stále častěji je ho třeba řešit na straně muže. „Toto je i náš případ. Kvalita a počet spermií se u mě blíží k hranici neplodnosti,“ přiznává.  

  Muži by měli začít myslet na zmrazování spermií, protože jejich kvalita a počet budou dále klesat. Proč se o tom více nemluví?
    

  Muži přitom mají podobný problém velmi často. A to dokonce i velmi mladí a jinak zdraví sportovci. Vincze cítí nespravedlnost. „Mám dvacet šest let, standardní postavu, střídmý pohyb, občas nějaké to pivo, žádné drogy. Jsem zdravý, mladý člověk. Proč tedy moje tělo produkuje tři krát méně spermií na mililitr jako je hraniční minimum podle Světové zdravotnické organizace? Proč je většina z nich morfologicky nevhodná na početí? Odpověď reprodukčních odborníků zněla: nevíme,“ postěžoval si moderátor.

   

  A sám hledá odpovědi. „Možná jsou to obtažené rifle, možná sedavý způsob života, stres, antibiotika, nebo hormony ve vodě. Možná je to technologiemi. Jsem součástí generace, která má odmalička v kapse mobil,“ uvažuje.

   

  Odborníci tvrdí, že muži mají stále méně spermií. Co s tím? Spermie dozrávají skoro 80 dní. „Mně lékaři říkají, že pokud změním životní styl, možná se časem něco změní. Zkouším tedy všechno,“ pokračuje Vincze.  Vyměnil úzké boxerky za volné šortky. Konzumuje více zinku, dělá si častěji procházky v práci, aby se zchladil. Úplně přestal kouřit, pít, lépe se stravuje.

   

  Muži, pokud se vám nedaří mít dítě, dejte se otestovat. A nečekejte na chvíli, až se rozhodnete mít děti, lepší je vědět tyto věci dříve,“ apeluje na další zástupce silnějšího pohlaví. Zdůrazňuje také, že by se lidé neměli neustále vyptávat, kdy kdo bude mít dítě, protože tyto otázky mohou být velmi nepříjemné a nevhodné. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...