Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZPĚVAČČINO TRÁPENÍ

  Rakovina dál mučí Annu K. i její blízké!

  30.11.2017 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Oblíbená pop-rocková zpěvačka Anna K. (52) pokračuje v obíhání doktorů. Zákeřná rakovina naštěstí ustupuje, ale teď trápí i další členy domácnosti. Zpěvačka je v jednom kole, přesto plánuje koncerty.

  Anna K. lupa
  Za oděv, který zvolila na Slavíky, sklidila velkou kritiku. | Showpix

  Zpěvačka Anna K. nadále bojuje s rakovinou prsu, která se jí podruhé vrátila. Po sérii chemoterapií přišlo ozařování, ze kterého se zotavovala doma. "Jediná možnost, jak to zdolat, je optimismus a víra ve světlejší chvíle, který jednoho dne přijdou. Jsem za to ráda, že s těmi lidmi komunikuju takhle otevřeně, vzájemně si dodáváme strašně moc sil a úsměvů,” uvedla Anna K.  

  Bez přítele Tomáše by to pro Annu K. bylo velmi těžké.
   

  Zdravotní trable má ale také zpěvaččin pes Toník a fenka Ela. "Jsme doma takový lazaret. Já nemocná a oba naši pejsci. Jediný zdravý je Tomáš, který se o nás stará. Bez něj by to bylo velmi těžké," svěřila se pro Blesk. Příští rok v dubnu vystoupí Anna K. i se svou kapelou v Ostravě, Brně a Praze. Radost má nejen z nových hitů, ale také ze čtvrtého místa v anketě Český slavík.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Anna K., rakovina
  Komentáře ke článku
  loading...