Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEJSLEDOVANĚJŠÍ NA INSTAGRAMU

  Beyoncé je královnou Instagramu! Její fotky mají miliony shlédnutí!

  02.12.2017 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka Beyoncé má na svém kontě další prvenství. Kromě toho, že je za poslední rok nejlépe placenou zpěvačkou a od června 2016 do června 2017 si vydělala podle magazínu Forbes 105 milionů dolarů, její fotky na Instagramu vidělo nejvíce uživatelů. Některé najdete i v naší fotogalerii.

  Beyoncé lupa
  Beyoncé je nejsledovanější celebritou na Instagramu. | Instagram

  Úplné prvenství patří fotografii, kterou vidělo 11, 1 milionu uživatelů a zpěvačka jejím prostřednictvím oficiálně oznámila své těhotenství. "Rádi bychom se s vámi podělili o naši lásku a štěstí. Jsme neskonale šťastni, že se naše rodina rozroste o dvojčata a děkujeme vám za všechna vaše přání," napsala Beyoncé na Instagram. 

  Zpěvaččino jmění se odhaduje na 350 milionů dolarů a jejího manžela Jay-Z na 810 milionů dolarů.
    

  Na druhé příčce se umístil fotbalista Cristiano Ronaldo, který šířil na sociální síti fotku z porodnice, na níž je zachycena Ronaldova přítelkyně Georgina Rodriguez s novorozenou dcerou Evou. Fotku vidělo 11, 02 milionu uživatelů.

   

  Velký dosah na sociální síti má i zpěvačka Selena Gomez, jejíž fotografie z nemocnice skončila na třetím místě. Selena totiž v letošním roce musela podstoupit transplantaci ledviny, kterou jí darovala její nejlepší kamarádka a herečka Francia Raisa.

   

  Na čtvrté příčce se umístila hned další fotka Beyoncé, na které v náručí drží svá měsíc stará dvojčata. "Sir Carter a Rumi. Dnes jim je jeden měsíc," stálo pod snímkem, který upoutal 10, 2 milionu uživatelů.

   

  S více než 8, 25 miliony zhlédnutí se na páté místo dostala další fotografie Cristiana Ronalda. Fotbalová superstar na ní má v náručích svá novorozená dvojčata. "Jsem tak šťastný, že mohu držet dvě nové lásky mého života," napsal Ronaldo k fotce.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...