Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEJSLEDOVANĚJŠÍ NA INSTAGRAMU

  Beyoncé je královnou Instagramu! Její fotky mají miliony shlédnutí!

  02.12.2017 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka Beyoncé má na svém kontě další prvenství. Kromě toho, že je za poslední rok nejlépe placenou zpěvačkou a od června 2016 do června 2017 si vydělala podle magazínu Forbes 105 milionů dolarů, její fotky na Instagramu vidělo nejvíce uživatelů. Některé najdete i v naší fotogalerii.

  Beyoncé lupa
  Beyoncé je nejsledovanější celebritou na Instagramu. | Instagram

  Úplné prvenství patří fotografii, kterou vidělo 11, 1 milionu uživatelů a zpěvačka jejím prostřednictvím oficiálně oznámila své těhotenství. "Rádi bychom se s vámi podělili o naši lásku a štěstí. Jsme neskonale šťastni, že se naše rodina rozroste o dvojčata a děkujeme vám za všechna vaše přání," napsala Beyoncé na Instagram. 

  Zpěvaččino jmění se odhaduje na 350 milionů dolarů a jejího manžela Jay-Z na 810 milionů dolarů.
    

  Na druhé příčce se umístil fotbalista Cristiano Ronaldo, který šířil na sociální síti fotku z porodnice, na níž je zachycena Ronaldova přítelkyně Georgina Rodriguez s novorozenou dcerou Evou. Fotku vidělo 11, 02 milionu uživatelů.

   

  Velký dosah na sociální síti má i zpěvačka Selena Gomez, jejíž fotografie z nemocnice skončila na třetím místě. Selena totiž v letošním roce musela podstoupit transplantaci ledviny, kterou jí darovala její nejlepší kamarádka a herečka Francia Raisa.

   

  Na čtvrté příčce se umístila hned další fotka Beyoncé, na které v náručí drží svá měsíc stará dvojčata. "Sir Carter a Rumi. Dnes jim je jeden měsíc," stálo pod snímkem, který upoutal 10, 2 milionu uživatelů.

   

  S více než 8, 25 miliony zhlédnutí se na páté místo dostala další fotografie Cristiana Ronalda. Fotbalová superstar na ní má v náručích svá novorozená dvojčata. "Jsem tak šťastný, že mohu držet dvě nové lásky mého života," napsal Ronaldo k fotce.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...